XHEL ❤️ DHE Të PëRFUNDOJë FLOKëT

.
2024

Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale
Xhel dhe të përfundojë flokët

PRODUCTS N°: 252
BAZË PROFESIONAL - ABBA PROJECT

BAZË PROFESIONAL
ABBA PROJECT

Tags linjë styling moderne Një linjë e krijuar nga Abba Projekti për styling moderne, në thelb përbëhet nga dy produkteve themelore të styling : BAZË PROFESIONAL SPRAY B...

Tags linjë styling moderne Një linjë e krijuar nga Abba Projekti për styling moderne, në thelb përbëhet nga dy produkteve themelore të styling : BAZË PROFESIONAL SPRAY B...
STYLING.IT - Modelimi - ALDO FORTE

STYLING.IT - Modelimi
ALDO FORTE

Tags: produkt inovativ për tendencat ekstreme të modës. Ajo është hequr lehtë dhe nuk lë mbetje. udhëzimet për përdorim : llak në fillesa për të formuar dhe të thatë...

Tags: produkt inovativ për tendencat ekstreme të modës. Ajo është hequr lehtë dhe nuk lë mbetje. udhëzimet për përdorim : llak në fillesa për të formuar dhe të thatë...
S4U - ALFAPARF

S4U
ALFAPARF

Linja Styling S4U vjen nga një koncept kreativ zhvilluar nga sofër, ekipi më prestigjioze të projektimit në Londër, dhe është prodhuar dhe formuluar në Milano me përsosj...

Linja Styling S4U vjen nga një koncept kreativ zhvilluar nga sofër, ekipi më prestigjioze të projektimit në Londër, dhe është prodhuar dhe formuluar në Milano me përsosj...
HAIR GEL - FIX STRONG - FIX SUPER - ALLWAVES

HAIR GEL - FIX STRONG - FIX SUPER
ALLWAVES

Formula me një përqendrim të lartë lejon një përshtatshëm të përsosur dhe ju lejon të bëni styling përditshme përsosur edheflokët rebelë. Aplikuar në mënyrë unif...

Formula me një përqendrim të lartë lejon një përshtatshëm të përsosur dhe ju lejon të bëni styling përditshme përsosur edheflokët rebelë. Aplikuar në mënyrë unif...
HAIR GEL - FIX STRONG - FIX SUPER - ALLWAVES

HAIR GEL - FIX STRONG - FIX SUPER
ALLWAVES

Tags GEL PUNA Tags formulim i ri, në sajë të resins përmbajtura është ideale për definimin dhe formësimin. Fikse në mënyrë të vendosur stilet më ekstreme dhe i zbato...

Tags GEL PUNA Tags formulim i ri, në sajë të resins përmbajtura është ideale për definimin dhe formësimin. Fikse në mënyrë të vendosur stilet më ekstreme dhe i zbato...
EKSPERIENCA PLAYCOOL - ARTIST

EKSPERIENCA PLAYCOOL
ARTIST

Tags EKSPERIENCA PLAYCOOL Dinamik, i ri, profesional, PLAYCOOL linjë për hairstyle në Hairspray, mus, gels, NDRYSHME me efekt variacionit të butë, të fortë, shkëlqim, i l...

Tags EKSPERIENCA PLAYCOOL Dinamik, i ri, profesional, PLAYCOOL linjë për hairstyle në Hairspray, mus, gels, NDRYSHME me efekt variacionit të butë, të fortë, shkëlqim, i l...
TRAJTIMI HAIRSERUM - ASCET

TRAJTIMI HAIRSERUM
ASCET

Tags serum OBLIPHICA Serum Madhe styling për të shpejtë dhe të përsosur. Serum i jep lëvizjes, vëllimin dhe elasticitetin për të gjitha llojet e flokëve (sidomos ato t...

Tags serum OBLIPHICA Serum Madhe styling për të shpejtë dhe të përsosur. Serum i jep lëvizjes, vëllimin dhe elasticitetin për të gjitha llojet e flokëve (sidomos ato t...
Be Curly curl Rritja HAIR SPRAY - AVEDA

Be Curly curl Rritja HAIR SPRAY
AVEDA

Tags Veçanërisht i përshtatshëm për ata me shumë të dredhur ose me onde, formulimi i tij garanton një vulë të përsosur pa peshon në gjendje për të kontrolluar curls d...

Tags Veçanërisht i përshtatshëm për ata me shumë të dredhur ose me onde, formulimi i tij garanton një vulë të përsosur pa peshon në gjendje për të kontrolluar curls d...
TË kontrollues Curly curl - AVEDA

TË kontrollues Curly curl
AVEDA

Tags Aveda Të jetë Curly Curl Controller siguron një kontroll të moderuar dhe të kontrollit për curls natyrore në të prekur, formulimi i saj të lëngshme, unik dhe të leh...

Tags Aveda Të jetë Curly Curl Controller siguron një kontroll të moderuar dhe të kontrollit për curls natyrore në të prekur, formulimi i saj të lëngshme, unik dhe të leh...
infuzion Smooth - AVEDA

infuzion Smooth
AVEDA

Tags STYLE - PREP Smoother Tags folds efekt të çojë Përgatitja e flokëve nërrudhë e zgjeruar dhe duke siguruar një efekt të qëndrueshme të çojë për një të pë...

Tags STYLE - PREP Smoother Tags folds efekt të çojë Përgatitja e flokëve nërrudhë e zgjeruar dhe duke siguruar një efekt të qëndrueshme të çojë për një të pë...
LINE CARE JOC Styling - BAREX

LINE CARE JOC Styling
BAREX

Tags linjë të plotë të styling dhe mbarimit të kujdesit të flokëve që kombinon aftësi për të përcaktuar, formë, gdhend dhe rregulloje çdo lloj hairstyle. Linja përb...

Tags linjë të plotë të styling dhe mbarimit të kujdesit të flokëve që kombinon aftësi për të përcaktuar, formë, gdhend dhe rregulloje çdo lloj hairstyle. Linja përb...
Silicium flokeve TRAJTIMI - BAREX

Silicium flokeve TRAJTIMI
BAREX

Tags Styling - silikon funksionalizuar Vulafunksionalizuar silikon jep dhe krijon luan e dritës që pasqyrojnë përsosmërinë kristaltë e kuarc origjinal. Kristal, sidomos at...

Tags Styling - silikon funksionalizuar Vulafunksionalizuar silikon jep dhe krijon luan e dritës që pasqyrojnë përsosmërinë kristaltë e kuarc origjinal. Kristal, sidomos at...
KRISTAL - BBCOS

KRISTAL
BBCOS

liri linjë linjë të plotë styling për liri. Çdo formulë është projektuar për të rritur hairstyle respektuar natyrën e ushqyeshëm flokëve dhe mbrojtur ato nga element...

liri linjë linjë të plotë styling për liri. Çdo formulë është projektuar për të rritur hairstyle respektuar natyrën e ushqyeshëm flokëve dhe mbrojtur ato nga element...
KRISTAL LINE - BBCOS

KRISTAL LINE
BBCOS

Tags CRYSTAL ushqimi flaxseed dhe të shkëlqejë Lejon të marrë një hairstyle me shkëlqim dhe të ndritshme, rritjen tiparet e flokëve. Modeluar flokët tuaj pa e peshon at...

Tags CRYSTAL ushqimi flaxseed dhe të shkëlqejë Lejon të marrë një hairstyle me shkëlqim dhe të ndritshme, rritjen tiparet e flokëve. Modeluar flokët tuaj pa e peshon at...
KRISTAL LINE - BBCOS

KRISTAL LINE
BBCOS

Tags ushqimi flaxseed dhe të shkëlqejë Mousse ristrukturimi që ushqen dhe ristrukturon flokët e thatë dhe theksoi duke u dhënë atyre të shkëlqejë dhe trupi Tags ...

Tags ushqimi flaxseed dhe të shkëlqejë Mousse ristrukturimi që ushqen dhe ristrukturon flokët e thatë dhe theksoi duke u dhënë atyre të shkëlqejë dhe trupi Tags ...
nË FORMA.BIO - BIOSHINE

nË FORMA.BIO
BIOSHINE

zmalt Fluid - kala Në sajë të përbërësit aktiv,styling zmalt Fluid jep trupit, cilësi dhe shndrit, duke e lënë atë të butë dhe voluminoze. Ideale për çdo lloj të ...

zmalt Fluid - kala Në sajë të përbërësit aktiv,styling zmalt Fluid jep trupit, cilësi dhe shndrit, duke e lënë atë të butë dhe voluminoze. Ideale për çdo lloj të ...
PURISSIMA - BIOSHINE

PURISSIMA
BIOSHINE

Linja e produkteve formuluar posaçërisht për të rregulluar, gdhend dhe formë hairstyle mënyrën që ju dëshironi. Tags SPRAY pastër JO fiksim normale dhe fiksim të fort...

Linja e produkteve formuluar posaçërisht për të rregulluar, gdhend dhe formë hairstyle mënyrën që ju dëshironi. Tags SPRAY pastër JO fiksim normale dhe fiksim të fort...
LOGO - BRELIL PROFESSIONAL

LOGO
BRELIL PROFESSIONAL

styling Line dhe të përfundojë me 18 produkte të ndarë në 3 fushat e përdorimit :. koncept styling, të përfundojë dhe koncept pa koncept PËRKUFIZIMI dylli Wax përkuf...

styling Line dhe të përfundojë me 18 produkte të ndarë në 3 fushat e përdorimit :. koncept styling, të përfundojë dhe koncept pa koncept PËRKUFIZIMI dylli Wax përkuf...
SOULGLOW - by D. FALENGREEN

SOULGLOW
by D. FALENGREEN

Tags dylli modelimit nënshkrimin Extra I jep forcë dhe fleksibilitet në flokë me pritje ekstra të fortë. A ndriçon nuk thatë. Lehtë për të aplikuar dhe pije. Aromë pa...

Tags dylli modelimit nënshkrimin Extra I jep forcë dhe fleksibilitet në flokë me pritje ekstra të fortë. A ndriçon nuk thatë. Lehtë për të aplikuar dhe pije. Aromë pa...
Line Biorigenol - CALMAR

Line Biorigenol
CALMAR

Oil jo - vaj Produkt i veprimit të gjithanshëm për të gjitha llojet dicapelli. Pasuruar me proteinat natyrore svolgeun'efficace veprim mbrojtës dhe ristrukturimit. Mbron fl...

Oil jo - vaj Produkt i veprimit të gjithanshëm për të gjitha llojet dicapelli. Pasuruar me proteinat natyrore svolgeun'efficace veprim mbrojtës dhe ristrukturimit. Mbron fl...
HT SISTEMI Styling mus fix - CHARME & BEAUTY

HT SISTEMI Styling mus fix
CHARME & BEAUTY

Mus FIX mbajë natyrore Modelimit Mousse që do të përdoret në flokë të lagur ose e thatë. Lejon styling dhe një të mbajë natyrore. A nuk rrinë në flokë dhe ofron mb...

Mus FIX mbajë natyrore Modelimit Mousse që do të përdoret në flokë të lagur ose e thatë. Lejon styling dhe një të mbajë natyrore. A nuk rrinë në flokë dhe ofron mb...
HT Styling SISTEMI - CHARME & BEAUTY

HT Styling SISTEMI
CHARME & BEAUTY

Tags polonisht llak Dorën e fundit që i jep shndrit çastit dhe zgjasin gjatë, elasticitet dhe vitalitetit styling. Përmban polimere të veçantë dhe vajra bimore, vaj jojob...

Tags polonisht llak Dorën e fundit që i jep shndrit çastit dhe zgjasin gjatë, elasticitet dhe vitalitetit styling. Përmban polimere të veçantë dhe vajra bimore, vaj jojob...
IFIX : Shine & FIX - CHENICE

IFIX : Shine & FIX
CHENICE

Linja IFIX Shine & FIX Chenice është ideal për flokët e tyre jashtë, gjobë, me ngjyra dhe të zbardhura. SPRAY Të resins e zgjedhura posaçërisht të bëjë këtë produ...

Linja IFIX Shine & FIX Chenice është ideal për flokët e tyre jashtë, gjobë, me ngjyra dhe të zbardhura. SPRAY Të resins e zgjedhura posaçërisht të bëjë këtë produ...
IFIX : GEL & qiri - CHENICE

IFIX : GEL & qiri
CHENICE

Tags -Light -mbajtur xhel Kryesisht përdoret në mënyrë specifike për të dhënë një vështrim të lagësht, ideal për burrat ose gratë që si një sy natyral dhe të lag...

Tags -Light -mbajtur xhel Kryesisht përdoret në mënyrë specifike për të dhënë një vështrim të lagësht, ideal për burrat ose gratë që si një sy natyral dhe të lag...
HORN - CLAXON

HORN
CLAXON

Tags LLAK SPRAY fortë / ekstra të fortë Data e përfundimit të dhe fiksimin e çdo hairstyle, madje edhemë të përpunuar. Asnjë lart dhe është larguar me një furçë go...

Tags LLAK SPRAY fortë / ekstra të fortë Data e përfundimit të dhe fiksimin e çdo hairstyle, madje edhemë të përpunuar. Asnjë lart dhe është larguar me një furçë go...
GEL EASY - CLAXON

GEL EASY
CLAXON

Tags Ofron formë dhe mbështetje, duke i dhënë të shkëlqejë në të gjitha llojet e flokëve. kuti : 300 tub ml.Tags GEL EXTRA STRONG Modeli dhe gjen fillesa dhe lëvizje...

Tags Ofron formë dhe mbështetje, duke i dhënë të shkëlqejë në të gjitha llojet e flokëve. kuti : 300 tub ml.Tags GEL EXTRA STRONG Modeli dhe gjen fillesa dhe lëvizje...
Fixing shkumë SOFT - CLAXON

Fixing shkumë SOFT
CLAXON

Tags jep vëllim, fleksibilitet dhe butësi në flokë. Përmban provitamin B5, polimere silikoni dhe sunscreens. Fixing ideale për hairstyles lëvizje normale dhe vëllime të li...

Tags jep vëllim, fleksibilitet dhe butësi në flokë. Përmban provitamin B5, polimere silikoni dhe sunscreens. Fixing ideale për hairstyles lëvizje normale dhe vëllime të li...
OIL NON OIL - CLAXON

OIL NON OIL
CLAXON

Tags fluide të lehta, të përshtatshme për flokët natyrore dhe flokët e thatë. Fiksim siguron një të butë dhe natyrore, duke shmangur tharjen e flokëve. kuti : 200 shis...

Tags fluide të lehta, të përshtatshme për flokët natyrore dhe flokët e thatë. Fiksim siguron një të butë dhe natyrore, duke shmangur tharjen e flokëve. kuti : 200 shis...
SEA SALT - COTRIL

SEA SALT
COTRIL

Tags texturizing llak kripë, për të krijuar valët e butë dhe natyrore, reduktimin flokë kaçurrela. Krijo një efekt të menjëhershëm duket në plazh. Ai përmban kripë de...

Tags texturizing llak kripë, për të krijuar valët e butë dhe natyrore, reduktimin flokë kaçurrela. Krijo një efekt të menjëhershëm duket në plazh. Ai përmban kripë de...
Iden BEE Propolisi - D & L HAIR PRODUCTS

Iden BEE Propolisi
D & L HAIR PRODUCTS

Trajtim për Dy produkte bazë të Propolisi bee : Tags SILKRA Trajtimi me ujë në formatin llak, detangles dhe riparime të dëmtuara të lëkurës. Ajo moisturizes, forcon dh...

Trajtim për Dy produkte bazë të Propolisi bee : Tags SILKRA Trajtimi me ujë në formatin llak, detangles dhe riparime të dëmtuara të lëkurës. Ajo moisturizes, forcon dh...
PËR magjistarët - DAVINES

PËR magjistarët
DAVINES

Tags styling dhe e mbarimit Davines ofron një gamë e produkteve të pazakonta dhe të rafinuar, të cilat lejojnë të luanin me kreativitet për të zhvilluar në një shprehj...

Tags styling dhe e mbarimit Davines ofron një gamë e produkteve të pazakonta dhe të rafinuar, të cilat lejojnë të luanin me kreativitet për të zhvilluar në një shprehj...
N. 13 MAT formimin BAZË PËR magjistarët - DAVINES

N. 13 MAT formimin BAZË PËR magjistarët
DAVINES

toka modelimit matte krijuar nga Davines. Ndër komponentët e tij të naftës krunde oriz dhe vaj, ekstrakte të Ekstrakt Bamboo, fruta Lychee, ekstrakt fruta dragua, Hydrolyzed ...

toka modelimit matte krijuar nga Davines. Ndër komponentët e tij të naftës krunde oriz dhe vaj, ekstrakte të Ekstrakt Bamboo, fruta Lychee, ekstrakt fruta dragua, Hydrolyzed ...
MË SHUMË BRENDA - DAVINES

MË SHUMË BRENDA
DAVINES

Tags Më shumë Brenda çdo produkt ka një thelb më tejnjë të drejtë të ekzistojnë në nivele të shumëfishtavetëm na pëlqen. Ato janë rezultat i laboratorëve Davines s...

Tags Më shumë Brenda çdo produkt ka një thelb më tejnjë të drejtë të ekzistojnë në nivele të shumëfishtavetëm na pëlqen. Ato janë rezultat i laboratorëve Davines s...
DEFINIMI Davines - DAVINES

DEFINIMI Davines
DAVINES

Tags Shine pika bie Lucce Një produkt për të përfunduar që mbron flokët nga stresi mjedisor dhe fizik, lustrim tyre dhe duke i lënë ata të qetë dhe të përcaktuara, pa...

Tags Shine pika bie Lucce Një produkt për të përfunduar që mbron flokët nga stresi mjedisor dhe fizik, lustrim tyre dhe duke i lënë ata të qetë dhe të përcaktuara, pa...
Eliksir i bukuri - DEMERAL

Eliksir i bukuri
DEMERAL

ENJOIL - eliksir ushqyese për flokët të mesme dhe të trasha ArganNyamplungJojoba dhe Avokado :. Nje alkimi e çmuar e vajra natyrore për të dhënë për flokët të mesme d...

ENJOIL - eliksir ushqyese për flokët të mesme dhe të trasha ArganNyamplungJojoba dhe Avokado :. Nje alkimi e çmuar e vajra natyrore për të dhënë për flokët të mesme d...
MOVE ME - DIKSON

MOVE ME
DIKSON

Tags WEB GEL Xhel i butë i fortë Një linjë e re xhel MOVE ME betejë butë Dikson dhe të mbajë me fije të forta me filtër UV. Veçantë aplikimit merimangë lejon një sh...

Tags WEB GEL Xhel i butë i fortë Një linjë e re xhel MOVE ME betejë butë Dikson dhe të mbajë me fije të forta me filtër UV. Veçantë aplikimit merimangë lejon një sh...
MOVE ME : STYLE kaçurrel - DIKSON

MOVE ME : STYLE kaçurrel
DIKSON

Tags 30 Vala ENERGY modelimit mus kaçurrel - flokë kaçurrela - Në sajë të cilësi e saj të butë dhe i prekshëm, ai i jep stil të flokëve, duke e bërë atë elastike d...

Tags 30 Vala ENERGY modelimit mus kaçurrel - flokë kaçurrela - Në sajë të cilësi e saj të butë dhe i prekshëm, ai i jep stil të flokëve, duke e bërë atë elastike d...
MOVE ME : LUX stil të butë dhe të STYLE - DIKSON

MOVE ME : LUX stil të butë dhe të STYLE
DIKSON

Tags LUX STYLE : 27 Shine EFEKTI ndriçim spray - drita - Lagështi : Shndrit Extreme në flokë. Jep shkëlqejë jashtëzakonshme për flokët pa e peshon atë në të gjitha....

Tags LUX STYLE : 27 Shine EFEKTI ndriçim spray - drita - Lagështi : Shndrit Extreme në flokë. Jep shkëlqejë jashtëzakonshme për flokët pa e peshon atë në të gjitha....
E - Styling - FIX POWER - ECHOSLINE

E - Styling - FIX POWER
ECHOSLINE

- Styling ka 5 linjat e prodhimit me dhunti të shumta dhe funksionale për të ofruar zgjidhje kreative për emantenimento ekzaltimin e shikoni, edhe në varësi të gjendjes së...

- Styling ka 5 linjat e prodhimit me dhunti të shumta dhe funksionale për të ofruar zgjidhje kreative për emantenimento ekzaltimin e shikoni, edhe në varësi të gjendjes së...
E - Styling - MEGAVOLUME dhe FLATWAY - ECHOSLINE

E - Styling - MEGAVOLUME dhe FLATWAY
ECHOSLINE

Tags - MEGAVOLUME Tags pompë deri VOL - llak vëllimit Mbështetje Dona, dhe vëllimi ekstra- trup. Veçanërisht i përshtatshëm për flokë të bukura dhe pa ton. Fixing : ...

Tags - MEGAVOLUME Tags pompë deri VOL - llak vëllimit Mbështetje Dona, dhe vëllimi ekstra- trup. Veçanërisht i përshtatshëm për flokë të bukura dhe pa ton. Fixing : ...
E - Styling - FLEXICURLS dhe EXTRALIGHT - ECHOSLINE

E - Styling - FLEXICURLS dhe EXTRALIGHT
ECHOSLINE

Tags - FLEXICURLS Tags tornado krem - krem përkufizim kaçurrel Modeli, përcakton dhe forcon iriq, duke i dhënë elasticitet, cilësi dhe të shkëlqejë. Fixing : 4. 200 ...

Tags - FLEXICURLS Tags tornado krem - krem përkufizim kaçurrel Modeli, përcakton dhe forcon iriq, duke i dhënë elasticitet, cilësi dhe të shkëlqejë. Fixing : 4. 200 ...
E - Styling - CLASSIC - ECHOSLINE

E - Styling - CLASSIC
ECHOSLINE

Tags CLASSIC (Vëllimi dhe Smooth) Për të rritur 2 botëve të kundërta, duke u një vështrim të shërohet natyrshëm ...

Tags CLASSIC (Vëllimi dhe Smooth) Për të rritur 2 botëve të kundërta, duke u një vështrim të shërohet natyrshëm ...
E- Styling - ECHOSLINE

E- Styling
ECHOSLINE

Tags rinovohet dhe forcuar në imazhin në formulimet, E - Styling ofron zgjidhje teknologjikisht të avancuara për të plotësuar çdo nevojë e hijeshi, origjinalitet, praktike ...

Tags rinovohet dhe forcuar në imazhin në formulimet, E - Styling ofron zgjidhje teknologjikisht të avancuara për të plotësuar çdo nevojë e hijeshi, origjinalitet, praktike ...
E - Styling - ELEGANCE - ECHOSLINE

E - Styling - ELEGANCE
ECHOSLINE

Tags ELEGANCE (Ricci dhe të Lehta) Për një stil të rafinuar dhe i patëmetë, e cila jep flokëve një vështrim të shëndetshme dhe jashtëzakonisht të ndritshme dhe josh...

Tags ELEGANCE (Ricci dhe të Lehta) Për një stil të rafinuar dhe i patëmetë, e cila jep flokëve një vështrim të shëndetshme dhe jashtëzakonisht të ndritshme dhe josh...
USE ME - ELGON

USE ME
ELGON

Tags modelimit vijë në madhësi të udhëtimit Ngjyra transparente dhe jo artificiale shtuar, të dobishme për krijimin e flokëve të duket e natyrshme duke respektuar flokë...

Tags modelimit vijë në madhësi të udhëtimit Ngjyra transparente dhe jo artificiale shtuar, të dobishme për krijimin e flokëve të duket e natyrshme duke respektuar flokë...
03 SPRAY Bright Shine - EMMEDICIOTTO

03 SPRAY Bright Shine
EMMEDICIOTTO

Tags: një re e dritës mbulonflokët duke i dhënë asaj një kontakt të përsosur përfunduar. Ndërveprimi i këtyre elementeve lustrim është lëshuar për të dhënë një s...

Tags: një re e dritës mbulonflokët duke i dhënë asaj një kontakt të përsosur përfunduar. Ndërveprimi i këtyre elementeve lustrim është lëshuar për të dhënë një s...
FINISH LINE GEL & - EMMEDICIOTTO

FINISH LINE GEL &
EMMEDICIOTTO

Tags 10 MESME - HOLD mus mus Mousse kondicionuar mesme fiksim, e butë dhe kompakt për të shtrënguar elastike dhe të qëndrueshme. Kjo ju lejon për të arritur rezultate të...

Tags 10 MESME - HOLD mus mus Mousse kondicionuar mesme fiksim, e butë dhe kompakt për të shtrënguar elastike dhe të qëndrueshme. Kjo ju lejon për të arritur rezultate të...
@ EVER STYLE - EVERLINE

@ EVER STYLE
EVERLINE

Tags: produktet e shumë të specializuara të dizajnuara në mënyrë specifike për bukurinë e flokëve, e cila ju lejon të krijoni stilet joshës dhe krijuese, e natyrshme dhe...

Tags: produktet e shumë të specializuara të dizajnuara në mënyrë specifike për bukurinë e flokëve, e cila ju lejon të krijoni stilet joshës dhe krijuese, e natyrshme dhe...
T - FORCE LEHTA - FANOLA

T - FORCE LEHTA
FANOLA

Tags GLOSS SPRAY Kthim shndrit, butësi dhe hydration të thatë e flokëve, i dredhur dhe e shurdhër, jo i yndyrshëm ose i rëndë. Mbrojtur nga lagështia dhe erozion. Tags ...

Tags GLOSS SPRAY Kthim shndrit, butësi dhe hydration të thatë e flokëve, i dredhur dhe e shurdhër, jo i yndyrshëm ose i rëndë. Mbrojtur nga lagështia dhe erozion. Tags ...
T - FORCE EXTRA - FANOLA

T - FORCE EXTRA
FANOLA

Tags Fanola 3 prezanton koncepte të reja të forcës në Styling : - Fiksimin EXTRA dhe përkufizimi në formë dhe për të krijuar - Kontrolli i RREGULLT i formës dhe curl për...

Tags Fanola 3 prezanton koncepte të reja të forcës në Styling : - Fiksimin EXTRA dhe përkufizimi në formë dhe për të krijuar - Kontrolli i RREGULLT i formës dhe curl për...
T - RREGULLT FORCE - FANOLA

T - RREGULLT FORCE
FANOLA

Mus Ricci Ideal për të rregulluar dhe përcaktuar flokët kaçurrel dhe me onde, fizik ose permed. Kjo e bën të lehtë curl, e butë dhe elastike, të përkryer hydrated dhe...

Mus Ricci Ideal për të rregulluar dhe përcaktuar flokët kaçurrel dhe me onde, fizik ose permed. Kjo e bën të lehtë curl, e butë dhe elastike, të përkryer hydrated dhe...
Flokeve MBROJTJE SISTEMI - FAROUK

Flokeve MBROJTJE SISTEMI
FAROUK

Tags ULTIMATE KONTROLLI Një llak Volumizing dhe të modelimit të shpejtë - tharje. ULTIMATE KONTROLLI përmban teknologji të lartë, si dhe elemente natyrore si zhardhok këp...

Tags ULTIMATE KONTROLLI Një llak Volumizing dhe të modelimit të shpejtë - tharje. ULTIMATE KONTROLLI përmban teknologji të lartë, si dhe elemente natyrore si zhardhok këp...
TAC'TIL - FAUVERT PROFESSIONNEL

TAC'TIL
FAUVERT PROFESSIONNEL

Tags • Vëllimi SHËRBIMI / Ricci Tags VOLUM'TIL - lëngu plumping Lehtëson coiffage, duke siguruar një kontroll të përsosur dhe një cilësi shumë të lehta. Ai jep vol...

Tags • Vëllimi SHËRBIMI / Ricci Tags VOLUM'TIL - lëngu plumping Lehtëson coiffage, duke siguruar një kontroll të përsosur dhe një cilësi shumë të lehta. Ai jep vol...
NGA FRAMESI - FRAMESI

NGA FRAMESI
FRAMESI

Tags • PEARL WHITE : butësi Mjekësi të vlefshme edhe një rezervuar për perandorët kinez, perlat janë gjithashtu një burim i vitalitetit dhe shëndetit në kozmetikë mo...

Tags • PEARL WHITE : butësi Mjekësi të vlefshme edhe një rezervuar për perandorët kinez, perlat janë gjithashtu një burim i vitalitetit dhe shëndetit në kozmetikë mo...
Shtuf EXTREME HOLD - FRAMESI

Shtuf EXTREME HOLD
FRAMESI

dylli për fiksimin e zgjidhjeve shtesë të forta. Flokët dhe super të ndritshme gdhendur të duken ekstreme dhe ekskluzive : stili qëndrueshme gjatë gjithë gjatësisë të ...

dylli për fiksimin e zgjidhjeve shtesë të forta. Flokët dhe super të ndritshme gdhendur të duken ekstreme dhe ekskluzive : stili qëndrueshme gjatë gjithë gjatësisë të ...
LAVA EXTREME : forca - FRAMESI

LAVA EXTREME : forca
FRAMESI

kurthe Black Rockenergjisë i vullkaneve të lashta. Shkenca kozmetike kthen minerale e saj të pasur dhe zemër të çmuar në linjë profesional i cili i jep flokëve një cilë...

kurthe Black Rockenergjisë i vullkaneve të lashta. Shkenca kozmetike kthen minerale e saj të pasur dhe zemër të çmuar në linjë profesional i cili i jep flokëve një cilë...
ID : I.D.ENTITY - FRAMESI

ID : I.D.ENTITY
FRAMESI

Tags rregulluar gdhend modelin Ka shumë mënyra për të dhënë personalitetit të shikoni tuaj. ID IDENTITETI fakt FRAMESI lejon përshtatjen maksimale me forcë dhe delikates...

Tags rregulluar gdhend modelin Ka shumë mënyra për të dhënë personalitetit të shikoni tuaj. ID IDENTITETI fakt FRAMESI lejon përshtatjen maksimale me forcë dhe delikates...
STYLE SIGN - GOLDWELL

STYLE SIGN
GOLDWELL

Tags styling A-line dhe të përfundojë me FlexShine Protect ® teknologji që ofron qëndrueshmëri, fleksibilitet dhe ngushtësi e dele, duke ruajtur ngjyra dhe mbrojtur flokët...

Tags styling A-line dhe të përfundojë me FlexShine Protect ® teknologji që ofron qëndrueshmëri, fleksibilitet dhe ngushtësi e dele, duke ruajtur ngjyra dhe mbrojtur flokët...
HS : AI & AJO - HANTESIS

HS : AI & AJO
HANTESIS

Hulumtimet e fundit ka vendosur qëKivi ka veti ushqyese të shquar dhe të dobishme : ajo përmban një përmbajtje të lartë të Vitamnine dhe fibra 16 %, 14 % kalium dhe 10 % ...

Hulumtimet e fundit ka vendosur qëKivi ka veti ushqyese të shquar dhe të dobishme : ajo përmban një përmbajtje të lartë të Vitamnine dhe fibra 16 %, 14 % kalium dhe 10 % ...
TOP Curly - HANTESIS

TOP Curly
HANTESIS

Fluid nga veprimi intensiv që përcakton dhe ndan curls dhe valët ndërsa dhënien voluminqëndrueshmëri dhe madhështieliminuar flokë kaçurrela.Përmban vaj luledielli dhe va...

Fluid nga veprimi intensiv që përcakton dhe ndan curls dhe valët ndërsa dhënien voluminqëndrueshmëri dhe madhështieliminuar flokë kaçurrela.Përmban vaj luledielli dhe va...
Lejla Spice - HELEN SEWARD

Lejla Spice
HELEN SEWARD

Linja Tags për ato të rinj. Produktet e markave të reja styling që do të japin për çdo lloj sy që pak më të vendosur joshës. Në linjë Spice Lejla : Tags XTENDER dhe E...

Linja Tags për ato të rinj. Produktet e markave të reja styling që do të japin për çdo lloj sy që pak më të vendosur joshës. Në linjë Spice Lejla : Tags XTENDER dhe E...
INDOLA - INDOLA

INDOLA
INDOLA

Tags Shimmer TRAJTIMI Glamour Një fix për hairdos buta. Lë flokët butë dhe i dëgjueshëm Soft lustrim tyre me një efekt përfundimtar shumë shkëlqim nga rrënjë të tip...

Tags Shimmer TRAJTIMI Glamour Një fix për hairdos buta. Lë flokët butë dhe i dëgjueshëm Soft lustrim tyre me një efekt përfundimtar shumë shkëlqim nga rrënjë të tip...
INNOVA ISTYLERS - INDOLA

INNOVA ISTYLERS
INDOLA

Tags lustrim Pomade Katër produktet ngainovative për rezultatet mbresëlënëse. Lustrim Pomade ju lejon të merrni një vështrim të qetë, i lëmuar dhe të rafinuar. Magjep...

Tags lustrim Pomade Katër produktet ngainovative për rezultatet mbresëlënëse. Lustrim Pomade ju lejon të merrni një vështrim të qetë, i lëmuar dhe të rafinuar. Magjep...
Akullore GO - INEBRYA

Akullore GO
INEBRYA

Tags linjë të re të Styling & Mbarimi Inebrya në gjendje për të krijuar vështrim të modës, kreative dhe origjinale, mbrojtjen e flokëve nga e armiqve të styling (lagësh...

Tags linjë të re të Styling & Mbarimi Inebrya në gjendje për të krijuar vështrim të modës, kreative dhe origjinale, mbrojtjen e flokëve nga e armiqve të styling (lagësh...
T - kimik Kondicioner - INEBRYA

T - kimik Kondicioner
INEBRYA

Tags kondicioner për të thatë, i dredhur dhe të trajtohen. Kjo ushqen dhe moisturizes flokët, duke i dhënë atij krehje, butësi dhe shndrit. Perdorimi : Pas shampooing, t...

Tags kondicioner për të thatë, i dredhur dhe të trajtohen. Kjo ushqen dhe moisturizes flokët, duke i dhënë atij krehje, butësi dhe shndrit. Perdorimi : Pas shampooing, t...
Akullore GO GO - GO LEHTA - INEBRYA

Akullore GO GO - GO LEHTA
INEBRYA

Tags STAR dylli - përcaktua : 2 Përkufizimi i polish dylli. Modeli dhe stili shton shndrit pa e peshon atë. kuti : 100 ml jar.Tags ndritshme LUX - mbajtur : 1 Llak polake....

Tags STAR dylli - përcaktua : 2 Përkufizimi i polish dylli. Modeli dhe stili shton shndrit pa e peshon atë. kuti : 100 ml jar.Tags ndritshme LUX - mbajtur : 1 Llak polake....
Akullore GO - GO Sleek - INEBRYA

Akullore GO - GO Sleek
INEBRYA

Tags LISS PERFECT - përcaktua : 2 Smoothing Fluid. Lehtëson fish dhe disiplinës flokët e padisiplinuar e bërë të butë dhe me shkëlqim. Krijon një film mbrojtëse për t...

Tags LISS PERFECT - përcaktua : 2 Smoothing Fluid. Lehtëson fish dhe disiplinës flokët e padisiplinuar e bërë të butë dhe me shkëlqim. Krijon një film mbrojtëse për t...
Akullore GO - GO Round - INEBRYA

Akullore GO - GO Round
INEBRYA

Tags STYLE DUO - përcaktua : 3 Fluid - qetë kaçurrel. Ideal për të rregulluar dhe kontrolluar flokët, duke e bërë atë më të butë dhe më e lehtë styling. kuti : 25...

Tags STYLE DUO - përcaktua : 3 Fluid - qetë kaçurrel. Ideal për të rregulluar dhe kontrolluar flokët, duke e bërë atë më të butë dhe më e lehtë styling. kuti : 25...
Akullore GO - GO UP - INEBRYA

Akullore GO - GO UP
INEBRYA

Tags EXTRA trashë - u përcaktua : 3 Krem Texturizing. Ideal për flokë të bukura dhe pa ton. Dhuroni ton, trupin dhe trashësi të flokëve, duke i dhënë volum të gjatësi...

Tags EXTRA trashë - u përcaktua : 3 Krem Texturizing. Ideal për flokë të bukura dhe pa ton. Dhuroni ton, trupin dhe trashësi të flokëve, duke i dhënë volum të gjatësi...
ESTRO : LINE NATYRORE SHIKO - INTERCOSMO

ESTRO : LINE NATYRORE SHIKO
INTERCOSMO

Tags osolemio - LCD Drops lustrim, zbutjen dhe ristrukturimin e kristaleve të lëngëta liri. Ofroni një ' energji intensive të lehta për të gjitha llojet e flokëve. kuti ...

Tags osolemio - LCD Drops lustrim, zbutjen dhe ristrukturimin e kristaleve të lëngëta liri. Ofroni një ' energji intensive të lehta për të gjitha llojet e flokëve. kuti ...
 - INTERCOSMO


INTERCOSMO

Tags ESTRO : LINE CREATIVE SHIKO Vështrim të përshtatura për një grua origjinal, krijues, dhe gjithmonë në hap me kohën, ajo pëlqen të luajë dhe të eksperimentojnë m...

Tags ESTRO : LINE CREATIVE SHIKO Vështrim të përshtatura për një grua origjinal, krijues, dhe gjithmonë në hap me kohën, ajo pëlqen të luajë dhe të eksperimentojnë m...
ESTRO : LINE SHIKO Glamour - INTERCOSMO

ESTRO : LINE SHIKO Glamour
INTERCOSMO

Shiko projektuar për një grua që i pëlqen të luajë me pamjen e saj, ndonjëherë pa sakrifikuar stil të rafinuar dhe ekskluzive. Linja përbëhet nga shtatë produkteve të...

Shiko projektuar për një grua që i pëlqen të luajë me pamjen e saj, ndonjëherë pa sakrifikuar stil të rafinuar dhe ekskluzive. Linja përbëhet nga shtatë produkteve të...
Vëllimi pluhur - INTERCOSMO

Vëllimi pluhur
INTERCOSMO

Tags efekt mat pluhur Volumizing. Acid limoni në të, ju lejon të rigjallëruar flokët tuaj, duke i dhënë volum dhe trashësi pa sakrifikuar hydration natyrore dhe butësi në...

Tags efekt mat pluhur Volumizing. Acid limoni në të, ju lejon të rigjallëruar flokët tuaj, duke i dhënë volum dhe trashësi pa sakrifikuar hydration natyrore dhe butësi në...
EXTREME HOLD Styling krem - INTERCOSMO

EXTREME HOLD Styling krem
INTERCOSMO

krem modelimit me efekt me shkëlqim dhe pritje ekstreme. Glicerinë dhe vaj pluhur jap këtë produkt një pronë të madhe Moisturizerssofteners dhe bulking. Tags : përziej...

krem modelimit me efekt me shkëlqim dhe pritje ekstreme. Glicerinë dhe vaj pluhur jap këtë produkt një pronë të madhe Moisturizerssofteners dhe bulking. Tags : përziej...
SPRAY RESHAPABLE - INTERCOSMO

SPRAY RESHAPABLE
INTERCOSMO

style=line-height:1.6em> Reshapable Spray përfundojë fleksibile për ndonjë ide të styling. Tags: Spray nga pasuria dhe shkëlqim të medias të përshtatshme për një look...

style=line-height:1.6em> Reshapable Spray përfundojë fleksibile për ndonjë ide të styling. Tags: Spray nga pasuria dhe shkëlqim të medias të përshtatshme për një look...
Q : struct - INTERCOSMO

Q : struct
INTERCOSMO

Tags Cream nënshkrimin efekt mesme matte. Krem Modelimi me një aromë të këndshme pronat Moisturizers dhe emollients ; aftë për rritjen e elasticitetit, shndrit dhe butësi t...

Tags Cream nënshkrimin efekt mesme matte. Krem Modelimi me një aromë të këndshme pronat Moisturizers dhe emollients ; aftë për rritjen e elasticitetit, shndrit dhe butësi t...
Q : gdhend - INTERCOSMO

Q : gdhend
INTERCOSMO

krem mat, definicion të lartë për kontrollin maksimal të stilit. Jam optimist pasuri, mbron flokët nga humbja e lagështisë dhe përfundon atë me një aromë të këndshme....

krem mat, definicion të lartë për kontrollin maksimal të stilit. Jam optimist pasuri, mbron flokët nga humbja e lagështisë dhe përfundon atë me një aromë të këndshme....
Vetiver OIL - JEAN PAUL MYNE

Vetiver OIL
JEAN PAUL MYNE

Tags Oil Vetiver të kryer një veprim të dyfishtë të aftë për të rigjallëruar dhe shndrit flokët. nga formula inovativ që kombinon pronat vajrat e Vetiver në ato të eg...

Tags Oil Vetiver të kryer një veprim të dyfishtë të aftë për të rigjallëruar dhe shndrit flokët. nga formula inovativ që kombinon pronat vajrat e Vetiver në ato të eg...
STRUKTURA flokeve - JOICO

STRUKTURA flokeve
JOICO

Tags përfunduar dhe styling Një gamë e produkteve për përfunduar dhe styling që përbëhet nga disa produkteve me ngushtësi të ndryshme dhe qëndrueshmëri : FONDACIONI ...

Tags përfunduar dhe styling Një gamë e produkteve për përfunduar dhe styling që përbëhet nga disa produkteve me ngushtësi të ndryshme dhe qëndrueshmëri : FONDACIONI ...
PROJEKTIMIT - JOICO

PROJEKTIMIT
JOICO

Tags formimin polish Shton fleksibilitet, përkufizimi dhe të shkëlqejë për flokët pa e peshon atë dhe duke mos lënë mbetje. Kjo paste fiksues është ideale për flokë ...

Tags formimin polish Shton fleksibilitet, përkufizimi dhe të shkëlqejë për flokët pa e peshon atë dhe duke mos lënë mbetje. Kjo paste fiksues është ideale për flokë ...
PINK UP - KAARAL

PINK UP
KAARAL

styling dhe e mbarimit guximtar dhe joshës - për gratë PINK UP SPRAY Gloss :. llak manikyrin dhe Perfuming rozë flokët e deri FIX : Hairspray ekstra i fortë mbajë për....

styling dhe e mbarimit guximtar dhe joshës - për gratë PINK UP SPRAY Gloss :. llak manikyrin dhe Perfuming rozë flokët e deri FIX : Hairspray ekstra i fortë mbajë për....
STYLE PERFECT - KAARAL

STYLE PERFECT
KAARAL

Një styling plotë vijë për të gjitha llojet e flokëve. STYLE kristale të lëngshme PERFECT Flcone bombol me vrimë nxjerrëse 115 ml. STYLE PERFECT STRONG Finishin...

Një styling plotë vijë për të gjitha llojet e flokëve. STYLE kristale të lëngshme PERFECT Flcone bombol me vrimë nxjerrëse 115 ml. STYLE PERFECT STRONG Finishin...
Flokët Manya - HI densitet - KEMON

Flokët Manya - HI densitet
KEMON

Tags jep krem trupit që i jep tonin dhe përkufizim për flokë të dredhur dhe krijon një vështrim elastike, natyrore dhe voluminoze. Ideal për flokët e thatë dhe i dredhur,...

Tags jep krem trupit që i jep tonin dhe përkufizim për flokë të dredhur dhe krijon një vështrim elastike, natyrore dhe voluminoze. Ideal për flokët e thatë dhe i dredhur,...
Flokët Manya - adrenalin - KEMON

Flokët Manya - adrenalin
KEMON

Spray nuk ka gaz të shtrënguar ekstra në sajë të ultra - fiksimin resins siguron një të shtrënguar kompakt zgjasin gjatë. Pasi të zbatohet menjëherë dries lënë një ...

Spray nuk ka gaz të shtrënguar ekstra në sajë të ultra - fiksimin resins siguron një të shtrënguar kompakt zgjasin gjatë. Pasi të zbatohet menjëherë dries lënë një ...
flokeve MANYA - KEMON

flokeve MANYA
KEMON

Tags HI densitet Jep krem trupit që i jep tonin dhe përkufizim për flokë të dredhur dhe krijon një vështrim elastike, natyrore dhe voluminoze. Ideal për flokët e thatë ...

Tags HI densitet Jep krem trupit që i jep tonin dhe përkufizim për flokë të dredhur dhe krijon një vështrim elastike, natyrore dhe voluminoze. Ideal për flokët e thatë ...
Liding CARE Lucky Man Kontrollit Gel - KEMON

Liding CARE Lucky Man Kontrollit Gel
KEMON

xhel styling lëngu i mesëm mbajë që i jep një vështrim të përcaktuar. formula fleksibileme shkëlqimnuk ngjitet edhe në kushte të lagështia e lartë. Mbron flokët nga ...

xhel styling lëngu i mesëm mbajë që i jep një vështrim të përcaktuar. formula fleksibileme shkëlqimnuk ngjitet edhe në kushte të lagështia e lartë. Mbron flokët nga ...
Liding CARE MAGIC Argan Oil - KEMON

Liding CARE MAGIC Argan Oil
KEMON

Tags vajArgan çmuar është rafinuar përzierjen me vajrat më të çmuar të Jojoba, Liri dhe Palm Guinea për një rezultat të jashtëzakonshëm të ushqimit, butësi dhe shndr...

Tags vajArgan çmuar është rafinuar përzierjen me vajrat më të çmuar të Jojoba, Liri dhe Palm Guinea për një rezultat të jashtëzakonshëm të ushqimit, butësi dhe shndr...
DHE - KEMON

DHE
KEMON

Tags stil dhe kreativitet, dëshira dhe rezultati, formë dhe vëllimi, shkëlqimi dhe perde, statike dhe transformim, modës dhe personaliteti : një kombinim i të kundërtave dh...

Tags stil dhe kreativitet, dëshira dhe rezultati, formë dhe vëllimi, shkëlqimi dhe perde, statike dhe transformim, modës dhe personaliteti : një kombinim i të kundërtave dh...
Sculpting GEL - KEMON

Sculpting GEL
KEMON

Ideale për të gjitha llojet e flokëvejep një vështrim me shkëlqim lagësht dhe një firmë e kontrollit dhe të qëndrueshme për të gjithë ditën. Mbështetje e madhe për...

Ideale për të gjitha llojet e flokëvejep një vështrim me shkëlqim lagësht dhe një firmë e kontrollit dhe të qëndrueshme për të gjithë ditën. Mbështetje e madhe për...
Pluhur VOL 42 - KEMON

Pluhur VOL 42
KEMON

pluhur që do të përdoren për flokët e thatë për efektet e errët dhe të plotë të vëllimit. I përshtatshëm për çdo stilgjithashtu ju lejon të rifreskoni flokët e s...

pluhur që do të përdoren për flokët e thatë për efektet e errët dhe të plotë të vëllimit. I përshtatshëm për çdo stilgjithashtu ju lejon të rifreskoni flokët e s...
Mania SHKURT - KERASTASE

Mania SHKURT
KERASTASE

Rezultatet e Styling : Control - Fleksibiliteti Mbahet efekt 24 orë - mat. Fixing : Teknologji : xylose dhe lipidet komponimet që i japin butësi për fleksibilitet, duke siguru...

Rezultatet e Styling : Control - Fleksibiliteti Mbahet efekt 24 orë - mat. Fixing : Teknologji : xylose dhe lipidet komponimet që i japin butësi për fleksibilitet, duke siguru...
PROJEKTIMIT - KEUNE

PROJEKTIMIT
KEUNE

Tags Sculpting Lotion Styling locion që jep shndrit, vëllimin dhe fleksibilitet në flokë. Përmban proteina dhe filtra UV. kuti : 250 ml tub Graphic Hairspray Hairspray, ...

Tags Sculpting Lotion Styling locion që jep shndrit, vëllimin dhe fleksibilitet në flokë. Përmban proteina dhe filtra UV. kuti : 250 ml tub Graphic Hairspray Hairspray, ...
LINE CARE - KEUNE

LINE CARE
KEUNE

Tags përcaktojnë stilin Kjo linjë përmban minerale esenciale dhe proteina për flokë të mrekullueshëm. Mineral Hairspray Spray koncentruar firmë të mbajë hidratues p...

Tags përcaktojnë stilin Kjo linjë përmban minerale esenciale dhe proteina për flokë të mrekullueshëm. Mineral Hairspray Spray koncentruar firmë të mbajë hidratues p...
SO pastër BILANCI NATYRORE - KEUNE

SO pastër BILANCI NATYRORE
KEUNE

Një gamë e produkteve hairstyling cilave u mungon polimere artificiale. Krejtësisht e re është përdorimi ekskluziv i fixatives natyrore ndihmë në styling. Vajra esenciale ...

Një gamë e produkteve hairstyling cilave u mungon polimere artificiale. Krejtësisht e re është përdorimi ekskluziv i fixatives natyrore ndihmë në styling. Vajra esenciale ...
Rider NIGHT - KEVIN MURPHY

Rider NIGHT
KEVIN MURPHY

Tags modelimit paste për të përfunduar, ideale për krijimin dhe formësimin e hairstyles për burrat dhe gratë. kuti : 110 g jar ....

Tags modelimit paste për të përfunduar, ideale për krijimin dhe formësimin e hairstyles për burrat dhe gratë. kuti : 110 g jar ....
Flokeve AFRO SHIKO - KLERAL SYSTEM

Flokeve AFRO SHIKO
KLERAL SYSTEM

Tags dhe e mbarimit xhel për flokët e dredhur Tags Smoothing Fluid Kjo e bëntë lehtë për të kreh flokët, duke krijuar një të qetë absolutisht natyrore. kuti : 125 ...

Tags dhe e mbarimit xhel për flokët e dredhur Tags Smoothing Fluid Kjo e bëntë lehtë për të kreh flokët, duke krijuar një të qetë absolutisht natyrore. kuti : 125 ...
Hairplay Bëni Mbi llak - KMS CALIFORNIA

Hairplay Bëni Mbi llak
KMS CALIFORNIA

Tags: Një matte llak, modelimit që thith sebum tepërt nga flokët, rrit volumin nga rrënjët lënë flokët tuaj të freskët dhe të pastër. kuti : 200 ml shishe spray.Tags...

Tags: Një matte llak, modelimit që thith sebum tepërt nga flokët, rrit volumin nga rrënjët lënë flokët tuaj të freskët dhe të pastër. kuti : 200 ml shishe spray.Tags...
Hairstay - KMS CALIFORNIA

Hairstay
KMS CALIFORNIA

Tags nxitje style Shkumë flluska të lëngshme që i jep elasticitet në flokë dhe rrit performancën e produkteve styling, për një sy që zgjat 3 herë më të gjatë. Formu...

Tags nxitje style Shkumë flluska të lëngshme që i jep elasticitet në flokë dhe rrit performancën e produkteve styling, për një sy që zgjat 3 herë më të gjatë. Formu...
Seals - KOMIS

Seals
KOMIS

Tags shkumë SOFT DHE STRONG Shkumë të pasur dhe kompakt të formës dhe myk hairstyles. Jep shndrit, vëllim, mbështetje dhe qëndrueshmëri. kuti :. 250 ml shishe Tags SP...

Tags shkumë SOFT DHE STRONG Shkumë të pasur dhe kompakt të formës dhe myk hairstyles. Jep shndrit, vëllim, mbështetje dhe qëndrueshmëri. kuti :. 250 ml shishe Tags SP...
ART TECNI - LONDON ADDIXION - L OREAL

ART TECNI - LONDON ADDIXION
L OREAL

Tags: Një varg i ri i projektuar nga shkolla prestigjioze të Londrës projektimit Saint Qëndror Universitar Martins, me një cilësi të reja mund të japë një të vërtetë L...

Tags: Një varg i ri i projektuar nga shkolla prestigjioze të Londrës projektimit Saint Qëndror Universitar Martins, me një cilësi të reja mund të japë një të vërtetë L...
Luajnë topin aerosol - L OREAL

Luajnë topin aerosol
L OREAL

Tags ANTI - Fizz flokë kaçurrela spray anti - flokë kaçurrela të shpejtë - tharje dhe nënshkrimin me definicion të lartë, të kontrolluar flokët e dredhur dhe rebelëve...

Tags ANTI - Fizz flokë kaçurrela spray anti - flokë kaçurrela të shpejtë - tharje dhe nënshkrimin me definicion të lartë, të kontrolluar flokët e dredhur dhe rebelëve...
TECNI VOLUME ART - L OREAL

TECNI VOLUME ART
L OREAL

Tags FULL EXTRA Vëllimi Mousse për volum dhe brushing lëvizjes. Forza 4. Tags Vëllimi LIFT Vëllimi Spray - shkumë në rrënjë. Forza 3. Vëllimi riche Volumizing m...

Tags FULL EXTRA Vëllimi Mousse për volum dhe brushing lëvizjes. Forza 4. Tags Vëllimi LIFT Vëllimi Spray - shkumë në rrënjë. Forza 3. Vëllimi riche Volumizing m...
Shkumë PLAY BALL - L OREAL

Shkumë PLAY BALL
L OREAL

Dy të reja të luajnë topin. Dy mus e re super të japin volum dhe të përcaktojë kaçurrel elastik. Tags Supersize mus Ajo rrit volumin e flokëve në rrënjët. kuti : 1...

Dy të reja të luajnë topin. Dy mus e re super të japin volum dhe të përcaktojë kaçurrel elastik. Tags Supersize mus Ajo rrit volumin e flokëve në rrënjët. kuti : 1...
PLAY sprays Ball - L OREAL

PLAY sprays Ball
L OREAL

Tags i butë spray - serum zbutur efektin dhe kontrollin Kontrolli i qetë dhe i përcaktuar maksimale e flokëve padisiplinuar, butësi i butë. Ndërtimi dhe Finish, Real 1. Ta...

Tags i butë spray - serum zbutur efektin dhe kontrollin Kontrolli i qetë dhe i përcaktuar maksimale e flokëve padisiplinuar, butësi i butë. Ndërtimi dhe Finish, Real 1. Ta...
Pots PLAY Ball - L OREAL

Pots PLAY Ball
L OREAL

vëllimi dhe përcaktimi i hairstyles për një sy tousled. Ndërtimi dhe Finish, pasurive të 4. Tags Paste GABIM përkufizim makarona e shkatërruese Përkufizimi dhe kala p...

vëllimi dhe përcaktimi i hairstyles për një sy tousled. Ndërtimi dhe Finish, pasurive të 4. Tags Paste GABIM përkufizim makarona e shkatërruese Përkufizimi dhe kala p...
PLAY TUBE - L OREAL

PLAY TUBE
L OREAL

Tags Smooth përsosur dhe coiffage lehtësuar, për një të mbajë të përsosur edhe në prani të lagështisë. Ndërtim, Real 1. Paketa e : 150 tub ml.Tags curl Candy përc...

Tags Smooth përsosur dhe coiffage lehtësuar, për një të mbajë të përsosur edhe në prani të lagështisë. Ndërtim, Real 1. Paketa e : 150 tub ml.Tags curl Candy përc...
TECNI FIX ART - L OREAL

TECNI FIX ART
L OREAL

Tags FIX MAX Xhel ekstra i fortë për të rregulluar çdo lloj sy. Texture nuk peshojnë poshtë dhe nuk lë mbetje. Ndërtimi dhe Finish, Estate 6. FIX anti- flokë kaçurrela...

Tags FIX MAX Xhel ekstra i fortë për të rregulluar çdo lloj sy. Texture nuk peshojnë poshtë dhe nuk lë mbetje. Ndërtimi dhe Finish, Estate 6. FIX anti- flokë kaçurrela...
superheroes - L OREAL

superheroes
L OREAL

Tre ri produkte TECNI - artit që janë të frymëzuar nga bota e superheroes. Për të gjitha llojet e flokëve tre produkte të reja super. Tags: SUPER DUST Pluhur Volumizing : ...

Tre ri produkte TECNI - artit që janë të frymëzuar nga bota e superheroes. Për të gjitha llojet e flokëve tre produkte të reja super. Tags: SUPER DUST Pluhur Volumizing : ...
TECNI ART LISS - L OREAL

TECNI ART LISS
L OREAL

Tags Serum zbutës intensive për një 24 orë anti - flokë kaçurrela, madhështi dhe një rezultat i natyrshëm i çdo hairstyle. Ideal për flokët e trashë, i dredhur, me ond...

Tags Serum zbutës intensive për një 24 orë anti - flokë kaçurrela, madhështi dhe një rezultat i natyrshëm i çdo hairstyle. Ideal për flokët e trashë, i dredhur, me ond...
cilësi EKSPERT - L OREAL

cilësi EKSPERT
L OREAL

Tags FUNDIT qetë Disiplinimi krem për flokë të trashë dhe rebelëve. Reduktimi i menjëhershëm në vëllim. Anti - dredh dhe anti - lagështia. Ushqim dhe ëmbëlsi. kuti ...

Tags FUNDIT qetë Disiplinimi krem për flokë të trashë dhe rebelëve. Reduktimi i menjëhershëm në vëllim. Anti - dredh dhe anti - lagështia. Ushqim dhe ëmbëlsi. kuti ...
Texture EKSPERT - OSE grafik - L OREAL

Texture EKSPERT - OSE grafik
L OREAL

Përkufizimi Gel Artë dhe të shkëlqejë. Përcaktuar dhe flokë me shkëlqim, shkëlqim të gjatë të qëndrueshme dhe materiale të zgjeruara kapilar. Tags kadife qetë Qum...

Përkufizimi Gel Artë dhe të shkëlqejë. Përcaktuar dhe flokë me shkëlqim, shkëlqim të gjatë të qëndrueshme dhe materiale të zgjeruara kapilar. Tags kadife qetë Qum...
TECNI ART GLOSS - L OREAL

TECNI ART GLOSS
L OREAL

Tags AQUA GLOSS - Jeta Wet Look Gel gjatë. Rezultati është edhe më e dukshme kur zbatohet për të lagur flokët. Pa mbetje dhe pa peshon poshtë flokët. Ndërtimi dhe Finis...

Tags AQUA GLOSS - Jeta Wet Look Gel gjatë. Rezultati është edhe më e dukshme kur zbatohet për të lagur flokët. Pa mbetje dhe pa peshon poshtë flokët. Ndërtimi dhe Finis...
Styles END - LA BIOSTHETIQUE

Styles END
LA BIOSTHETIQUE

Produkte për formësimin dhe stili për të gjithë rebelët e flokëve. Hairstyle qetë, voluminoze apo të strukturuar. Tags STYLE FINE derdhur SPRAY Një styling llak për n...

Produkte për formësimin dhe stili për të gjithë rebelët e flokëve. Hairstyle qetë, voluminoze apo të strukturuar. Tags STYLE FINE derdhur SPRAY Një styling llak për n...
Vëllimi pluhur FINE - LA BIOSTHETIQUE

Vëllimi pluhur FINE
LA BIOSTHETIQUE

Tags vëllimi në flokët Gjenerata e fundit e Formula inovacionit të teknologjisë së lartë. Një pluhur gjobë që i jep flokët tuaj shumë plotësinë dhe mbështetje të ...

Tags vëllimi në flokët Gjenerata e fundit e Formula inovacionit të teknologjisë së lartë. Një pluhur gjobë që i jep flokët tuaj shumë plotësinë dhe mbështetje të ...
COMPLETE : DUST zeshkane RINGJALLJA STYLE - LABEL.M

COMPLETE : DUST zeshkane RINGJALLJA STYLE
LABEL.M

Tags pluhur mrekullueshme që i jep një thellësi dhe famë të jashtëzakonshme ylbertë hije brunettes, duke theksuar volumin me një cilësi dinamike. Të grimcat e imta, të b...

Tags pluhur mrekullueshme që i jep një thellësi dhe famë të jashtëzakonshme ylbertë hije brunettes, duke theksuar volumin me një cilësi dinamike. Të grimcat e imta, të b...
COMPLETE : serum flokë kaçurrela KONTROLLI - LABEL.M

COMPLETE : serum flokë kaçurrela KONTROLLI
LABEL.M

FrizzKontrolli Serum jep flokëve një shkëlqim të mëndafshtë duke e bërë flokëtdëgjueshëm . kuti : 30 ml ...

FrizzKontrolli Serum jep flokëve një shkëlqim të mëndafshtë duke e bërë flokëtdëgjueshëm . kuti : 30 ml ...
COMPLETE : flokeve Ngjitjes - LABEL.M

COMPLETE : flokeve Ngjitjes
LABEL.M

Tags: Flokët Glue projektuar nga ekspertë për të krijuar pamjen cutting - edge dhe të modës që kërkon të mbajë të fortë. Kompleksiinovative Enviroshield, një label.m e...

Tags: Flokët Glue projektuar nga ekspertë për të krijuar pamjen cutting - edge dhe të modës që kërkon të mbajë të fortë. Kompleksiinovative Enviroshield, një label.m e...
COMPLETE : Matt Paste - LABEL.M

COMPLETE : Matt Paste
LABEL.M

Tags Matt Paste krijon një cilësi matt modës unike. Mineralemalakit, rhodochrosite dhe Ozekerite çhelmoj mënyrë efektive mbrojtjen e flokëve. Përmban një Enviroshield eksk...

Tags Matt Paste krijon një cilësi matt modës unike. Mineralemalakit, rhodochrosite dhe Ozekerite çhelmoj mënyrë efektive mbrojtjen e flokëve. Përmban një Enviroshield eksk...
COMPLETE : Styling Mesh - LABEL.M

COMPLETE : Styling Mesh
LABEL.M

MeshNdryshimet Styling në të prekur në një hollë filamentoze pritje të mesme fibërnuk e rritur të shkëlqejë. Ideal për të dhënë volumtextures dhe të nevojshme për...

MeshNdryshimet Styling në të prekur në një hollë filamentoze pritje të mesme fibërnuk e rritur të shkëlqejë. Ideal për të dhënë volumtextures dhe të nevojshme për...
COMPLETE : MREKULLIA Fibër - LABEL.M

COMPLETE : MREKULLIA Fibër
LABEL.M

MiracleFibrat jep një cilësi nga qytetijep mbështetje fleksibile për çdo sy dheçdo gjatësi. Zbut dhe mbronduke i dhënë pamjen e një kontakt të joshë dheqëllimisht pa...

MiracleFibrat jep një cilësi nga qytetijep mbështetje fleksibile për çdo sy dheçdo gjatësi. Zbut dhe mbronduke i dhënë pamjen e një kontakt të joshë dheqëllimisht pa...
COMPLETE : BALTE CLAY - LABEL.M

COMPLETE : BALTE CLAY
LABEL.M

MudClay për të krijuar cutting-edge shikoni me cilësi ekzagjeruar. Shteti ngurtabalta zbutet dhe i lakueshëm për të prekureliminon efektinflokë kaçurrela dhe siguron qën...

MudClay për të krijuar cutting-edge shikoni me cilësi ekzagjeruar. Shteti ngurtabalta zbutet dhe i lakueshëm për të prekureliminon efektinflokë kaçurrela dhe siguron qën...
Paste POWER : COMPLETE - LABEL.M

Paste POWER : COMPLETE
LABEL.M

Paste Fuqia për të krijuarcilësi me një kapital Tlëvizje dhe përkufizim. Gjalpë Shi dhegjalpë cupuacu do të vulosë delikate dhe fleksibël. flokëtjanë të shëndetshm...

Paste Fuqia për të krijuarcilësi me një kapital Tlëvizje dhe përkufizim. Gjalpë Shi dhegjalpë cupuacu do të vulosë delikate dhe fleksibël. flokëtjanë të shëndetshm...
Pluhuri RINGJALLJA STYLE : COMPLETE - LABEL.M

Pluhuri RINGJALLJA STYLE : COMPLETE
LABEL.M

Ringjallja Pluhuri Style për të transformuar dhe të rikrijuar pamjenformë dhe cilësi dinamikat'i japë një shtysë të re për të vëllimit. Rrënjësisht të transformuar ...

Ringjallja Pluhuri Style për të transformuar dhe të rikrijuar pamjenformë dhe cilësi dinamikat'i japë një shtysë të re për të vëllimit. Rrënjësisht të transformuar ...
Pluhuri RINGJALLJA STYLE : COMPLETE - LABEL.M

Pluhuri RINGJALLJA STYLE : COMPLETE
LABEL.M

Productbackstage pashmangshmepluhur për një vëllim të mrekullueshme përforcohet nëRrënjët me cilësi të skajshme mat. Grimcat pakapshëm thithinlehtë dhe zhduken në fl...

Productbackstage pashmangshmepluhur për një vëllim të mrekullueshme përforcohet nëRrënjët me cilësi të skajshme mat. Grimcat pakapshëm thithinlehtë dhe zhduken në fl...
COMPLETE : shaper - LABEL.M

COMPLETE : shaper
LABEL.M

Shapermodelit dhe krijon cilësi pa rritjen e shndrit. Kompleksi rejaEnviroshieldlabel.m Exclusivembron flokët nga temperaturat e lartapjatë dhe tharëse dhe UVsi dhe për të ...

Shapermodelit dhe krijon cilësi pa rritjen e shndrit. Kompleksi rejaEnviroshieldlabel.m Exclusivembron flokët nga temperaturat e lartapjatë dhe tharëse dhe UVsi dhe për të ...
COMPLETE : Wax SOFT - LABEL.M

COMPLETE : Wax SOFT
LABEL.M

SoftWax pasuruar me soje dhe Barbados QershiKy qiri dritë i jepNdarja në sy me një pritje të mesme. Enviroshield inovative kompleksekomplekslabel.m ekskluzivembron flokët ng...

SoftWax pasuruar me soje dhe Barbados QershiKy qiri dritë i jepNdarja në sy me një pritje të mesme. Enviroshield inovative kompleksekomplekslabel.m ekskluzivembron flokët ng...
COMPLETE : SPLIT END gjuetar fokash MARRËVESHJA - LABEL.M

COMPLETE : SPLIT END gjuetar fokash MARRËVESHJA
LABEL.M

SplitFundi gjuetar fokash Compact në sajë të madhësisë së tij portativ mund të përdoretkudo. Jep kontrollin e flokëve çastit me një vezullim mbuluar . kuti : 6...

SplitFundi gjuetar fokash Compact në sajë të madhësisë së tij portativ mund të përdoretkudo. Jep kontrollin e flokëve çastit me një vezullim mbuluar . kuti : 6...
CREATE : CREAM curl - LABEL.M

CREATE : CREAM curl
LABEL.M

Curl Cream përmbanjojobakrunde dhe lulediellit ekstrakte për të zbutur dhe për të mbrojtur curls.Enviroshield inovative komplekselabel.m Exclusivembron flokëtme temperatur...

Curl Cream përmbanjojobakrunde dhe lulediellit ekstrakte për të zbutur dhe për të mbrojtur curls.Enviroshield inovative komplekselabel.m Exclusivembron flokëtme temperatur...
CREATE : Smoothing CREAM - LABEL.M

CREATE : Smoothing CREAM
LABEL.M

Tags Smoothing Cream, pasuruar me avokado, Barbados qershi dhe vaj ulliri thellë moisturizes flokët e dëmtuar nga temperaturat e larta të pjatë dhe tharëse flokësh, flokët ...

Tags Smoothing Cream, pasuruar me avokado, Barbados qershi dhe vaj ulliri thellë moisturizes flokët e dëmtuar nga temperaturat e larta të pjatë dhe tharëse flokësh, flokët ...
CREATE : trashje CREAM - LABEL.M

CREATE : trashje CREAM
LABEL.M

Tags Thickening Cream aktive zgjeron flokët për një dimension ultra - elegant re. Bran, Barbados Qershi dhe Amazon cupuacu moisturize dhe të shkëlqejë. Kompleksiinovative Env...

Tags Thickening Cream aktive zgjeron flokët për një dimension ultra - elegant re. Bran, Barbados Qershi dhe Amazon cupuacu moisturize dhe të shkëlqejë. Kompleksiinovative Env...
CREATE : GEL - LABEL.M

CREATE : GEL
LABEL.M

Tags Gel është një xhel që përmban pronat moderne ushqyese nga Barbados qershi, alkoolit ju dehydrates, për një normale të mbajtur mediat dhe brilant. Enviroshield ekskluzi...

Tags Gel është një xhel që përmban pronat moderne ushqyese nga Barbados qershi, alkoolit ju dehydrates, për një normale të mbajtur mediat dhe brilant. Enviroshield ekskluzi...
CREATE : zbutës Balm - LABEL.M

CREATE : zbutës Balm
LABEL.M

Tags Zbutës Balm mban në gji apo hekuros flokët kaçurrel në sajë të përzierje e saj e livando, kajsi, qershi Barbados dhe rrushit, në gjendje për të zbutur flokët tuaj ...

Tags Zbutës Balm mban në gji apo hekuros flokët kaçurrel në sajë të përzierje e saj e livando, kajsi, qershi Barbados dhe rrushit, në gjendje për të zbutur flokët tuaj ...
CREATE : goditje e hijshme CREAM OUT - LABEL.M

CREATE : goditje e hijshme CREAM OUT
LABEL.M

Tags Sleek Blow Out Krem për të krijuar shkurtime të përkryer të pastër në sajë të këtij krem ushqyes i pakapshëm pasuruar me vaj avokado, ekstrakt ulliri dhe acerola t...

Tags Sleek Blow Out Krem për të krijuar shkurtime të përkryer të pastër në sajë të këtij krem ushqyes i pakapshëm pasuruar me vaj avokado, ekstrakt ulliri dhe acerola t...
CREATE : Wax fortë - LABEL.M

CREATE : Wax fortë
LABEL.M

Tags forma forta Wax, përcakton, krijon dhe i jep vulën. E pasur me antioksidantë që rrjedhin nga nafta e dall'acerola dhe embellished avokuar për një shndrit optimale, ka nj...

Tags forma forta Wax, përcakton, krijon dhe i jep vulën. E pasur me antioksidantë që rrjedhin nga nafta e dall'acerola dhe embellished avokuar për një shndrit optimale, ka nj...
Radiance OIL TERAPIA MOSHA - sfiduar - LABEL.M

Radiance OIL TERAPIA MOSHA - sfiduar
LABEL.M

të përdoren në kombinim me produkte të tjera në të terapisë linjës. Shpërndarë një sasi të vogël në dorë tuaj dhe të zbatohet në gjatësi. Të vazhdohet me stylin...

të përdoren në kombinim me produkte të tjera në të terapisë linjës. Shpërndarë një sasi të vogël në dorë tuaj dhe të zbatohet në gjatësi. Të vazhdohet me stylin...
Lanza - LANZA

Lanza
LANZA

Tags shërimit STYLE - MBËSHTETJE dhe e mbarimit xhel Një linjë të plotë të styling, formuluar me një përzierje e teknologjisë së përparuar dhe përbërësit natyral p...

Tags shërimit STYLE - MBËSHTETJE dhe e mbarimit xhel Një linjë të plotë të styling, formuluar me një përzierje e teknologjisë së përparuar dhe përbërësit natyral p...
Lanza - LANZA

Lanza
LANZA

shërimit STYLE Finish Një linjë e çimentos për të rregulluar pamjen duke i dhënë shkëlqimin në flokë. Linjë të plotë përbëhet nga : Tags STYLE shërim Shine F /...

shërimit STYLE Finish Një linjë e çimentos për të rregulluar pamjen duke i dhënë shkëlqimin në flokë. Linjë të plotë përbëhet nga : Tags STYLE shërim Shine F /...
Fixer Modelimi STRONG - LIRIAS

Fixer Modelimi STRONG
LIRIAS

një Hairspray të fortë të mbajë. Ajo garanton një të jepnin të lartë, pasi përmban vetëm produkt të pastër. Dhuroni për të mbështetur të gjitha stilet e flokëve....

një Hairspray të fortë të mbajë. Ajo garanton një të jepnin të lartë, pasi përmban vetëm produkt të pastër. Dhuroni për të mbështetur të gjitha stilet e flokëve....
GEL SPRAY - Volumizing , modelimit , i lagësht - LIRIAS

GEL SPRAY - Volumizing , modelimit , i lagësht
LIRIAS

Produkt Tags projektuar për të dhënë formën dhe volumin për të hairstyle. Proteinat mëndafshi, të përfshira në të, të bëjëflokët me shkëlqim dhe i butë. Mund të ...

Produkt Tags projektuar për të dhënë formën dhe volumin për të hairstyle. Proteinat mëndafshi, të përfshira në të, të bëjëflokët me shkëlqim dhe i butë. Mund të ...
Styler - LIRIAS

Styler
LIRIAS

Tags Cristal SPRAY Ideale mbrojtëse ristrukturimi për hekurosje pjatë. Formula unike lejon për bi - komponent, me një produkt të vetëm, i cili normalisht rezultatet janë ...

Tags Cristal SPRAY Ideale mbrojtëse ristrukturimi për hekurosje pjatë. Formula unike lejon për bi - komponent, me një produkt të vetëm, i cili normalisht rezultatet janë ...
WING - LIRIAS

WING
LIRIAS

Mus SUPPORT EXTRA STRONG Modelimit Mousse në pritje ekstra të fortë. Ideal për hairstyles që kërkojnë një mbështetje shumë të fortë pa humbur volum. Formula e saj t...

Mus SUPPORT EXTRA STRONG Modelimit Mousse në pritje ekstra të fortë. Ideal për hairstyles që kërkojnë një mbështetje shumë të fortë pa humbur volum. Formula e saj t...
Keratin - përfunduar keratin - MARCIA TEIXEIRA

Keratin - përfunduar keratin
MARCIA TEIXEIRA

Tags Keratin Treatment është një produkt universale që mund të përdoret në mënyrë të sigurtë në të gjitha llojet e flokëve : e thatë, i dredhur, retouched tepër, me...

Tags Keratin Treatment është një produkt universale që mund të përdoret në mënyrë të sigurtë në të gjitha llojet e flokëve : e thatë, i dredhur, retouched tepër, me...
PROJEKTIMIT PULSE - MATRIX

PROJEKTIMIT PULSE
MATRIX

Tags rrethojnë Shine - ekstreme llak shndrit, të mbajë të lehta Fixed flokët pa lënë asnjë tepricë. Parfume pabesueshme. kuti :. 150 ml shishe Tags CLOUD KONTROLLI - ...

Tags rrethojnë Shine - ekstreme llak shndrit, të mbajë të lehta Fixed flokët pa lënë asnjë tepricë. Parfume pabesueshme. kuti :. 150 ml shishe Tags CLOUD KONTROLLI - ...
PROJEKTIMIT PULSE - MATRIX

PROJEKTIMIT PULSE
MATRIX

forma roman, eksperimentimi dhe hulumtimi, tendencat e reja,shprehje e personalità.Lo styling unisex krijon pamje moderne të modës. Tags SHKO BIG - Prit Extra Strong Mousse S...

forma roman, eksperimentimi dhe hulumtimi, tendencat e reja,shprehje e personalità.Lo styling unisex krijon pamje moderne të modës. Tags SHKO BIG - Prit Extra Strong Mousse S...
Vavoom - MATRIX

Vavoom
MATRIX

Tags HOLD MY BODY formimin GEL Xhel Modelimi Cilësi të lëngshme rezultate tepër të shpërndahet për shkëlqim dhe mbrojtjen nga rrezet UV. kuti : 400 tub ml.Tags dhe ngr...

Tags HOLD MY BODY formimin GEL Xhel Modelimi Cilësi të lëngshme rezultate tepër të shpërndahet për shkëlqim dhe mbrojtjen nga rrezet UV. kuti : 400 tub ml.Tags dhe ngr...
PROJEKTIMIT PULSE - MATRIX

PROJEKTIMIT PULSE
MATRIX

forma roman, eksperimentimi dhe hulumtimi, tendencat e reja,shprehje e personalitetit. Styling krijon pamjen unisex modës, moderne dhe modës. SHKO BIG - extra mus fortë mbajë...

forma roman, eksperimentimi dhe hulumtimi, tendencat e reja,shprehje e personalitetit. Styling krijon pamjen unisex modës, moderne dhe modës. SHKO BIG - extra mus fortë mbajë...
PROJEKTIMIT PULSE - MATRIX

PROJEKTIMIT PULSE
MATRIX

forma roman, eksperimentimi dhe hulumtimi, tendencat e reja,shprehje e personalitetit. Styling krijon unisex duken të modës, moderne dhe modës. Tags SHKO BIG - mus ekstra të ...

forma roman, eksperimentimi dhe hulumtimi, tendencat e reja,shprehje e personalitetit. Styling krijon unisex duken të modës, moderne dhe modës. Tags SHKO BIG - mus ekstra të ...
SHINEMAKER krem SPRAY CLEAR - MATRIX

SHINEMAKER krem SPRAY CLEAR
MATRIX

Tags lustrim Spray. Kjo e bënflokët me shkëlqim dhe të ndritshme. Spray në flokët e thatë për të rritur ndriçimin e tërë hairstyle. Llak produkt në duart tuaja dhe të...

Tags lustrim Spray. Kjo e bënflokët me shkëlqim dhe të ndritshme. Spray në flokët e thatë për të rritur ndriçimin e tërë hairstyle. Llak produkt në duart tuaja dhe të...
CREATIVE - MEDAVITA

CREATIVE
MEDAVITA

Tags butësi dhe vëllimi ROOT mekanizëm ngritjeje është një përforcues i rrënjëve, ROOT mekanizëm ngritjeje jep flokëve plotësinë vulë të ri dhe të shkëlqejë me ...

Tags butësi dhe vëllimi ROOT mekanizëm ngritjeje është një përforcues i rrënjëve, ROOT mekanizëm ngritjeje jep flokëve plotësinë vulë të ri dhe të shkëlqejë me ...
MBROJTJA HEAT - MOROCCANOIL

MBROJTJA HEAT
MOROCCANOIL

një agjent të sigurisë inovative që pengon pushim nga të nxehtit e këshilla, ndërsa, në sajë të kësaj të filtra UV, ajo krijon një pengesë për flokët dhe redukton ...

një agjent të sigurisë inovative që pengon pushim nga të nxehtit e këshilla, ndërsa, në sajë të kësaj të filtra UV, ajo krijon një pengesë për flokët dhe redukton ...
Shkumë formëson Ricci - MOROCCANOIL

Shkumë formëson Ricci
MOROCCANOIL

flokët kaçurrel me curls dhe në nevojë për kontroll duke mos e fortësoni. Formula lehtë por i fuqishëm Mousse Modeli Ricci është pasuruar me vaj argan për të zbutur, t...

flokët kaçurrel me curls dhe në nevojë për kontroll duke mos e fortësoni. Formula lehtë por i fuqishëm Mousse Modeli Ricci është pasuruar me vaj argan për të zbutur, t...
Shine Bright - MOROCCANOIL

Shine Bright
MOROCCANOIL

Tags Brilliant Gloss Spray është një përkufizim që tërheq dhe reflekton dritë për të dhënë flokët tuaj një shkëlqim të bukur. Me një infuzion i naftës Argan, vitam...

Tags Brilliant Gloss Spray është një përkufizim që tërheq dhe reflekton dritë për të dhënë flokët tuaj një shkëlqim të bukur. Me një infuzion i naftës Argan, vitam...
PËRKUFIZIMI krem Curly - MOROCCANOIL

PËRKUFIZIMI krem Curly
MOROCCANOIL

Tags onde dhe flokët kaçurrel lehtë mund të humbni përkufizimin e saj : në këto raste,krem rikthen përkufizimin Ricci. Teknologji të përparuar ofron një butësi aktivizu...

Tags onde dhe flokët kaçurrel lehtë mund të humbni përkufizimin e saj : në këto raste,krem rikthen përkufizimin Ricci. Teknologji të përparuar ofron një butësi aktivizu...
Curly INTENSIV krem - MOROCCANOIL

Curly INTENSIV krem
MOROCCANOIL

Tags për të parë të mirën e vet, valë-valë, valë natyrore duhet të jetë e butë dhe të përcaktuara. Krem intensiv Ricci ështëbalsam i përsosur pije pa, e pasur me va...

Tags për të parë të mirën e vet, valë-valë, valë natyrore duhet të jetë e butë dhe të përcaktuara. Krem intensiv Ricci ështëbalsam i përsosur pije pa, e pasur me va...
Luminous Hairspray - MOROCCANOIL

Luminous Hairspray
MOROCCANOIL

Tags dritës Hairspray është formuluar me një kombinim të përbërësve shumë të sofistikuara infused me vaj argan. Kjo Hairspray dritë realizueshëm ofron mbajë fleksibile...

Tags dritës Hairspray është formuluar me një kombinim të përbërësve shumë të sofistikuara infused me vaj argan. Kjo Hairspray dritë realizueshëm ofron mbajë fleksibile...
Styling krem hidratues - MOROCCANOIL

Styling krem hidratues
MOROCCANOIL

Tags Hydrating Styling Cream është një moisturizer lehtë formulë që krijon pleats butë për një të ndjehen natyrore. Ajo zbut, hidratet dhe lufton flokë kaçurrela, sidom...

Tags Hydrating Styling Cream është një moisturizer lehtë formulë që krijon pleats butë për një të ndjehen natyrore. Ajo zbut, hidratet dhe lufton flokë kaçurrela, sidom...
Hairspray STRONG LEHTA - MOROCCANOIL

Hairspray STRONG LEHTA
MOROCCANOIL

Tags dritës Hairspray është formuluar me një kombinim të përbërësve shumë të sofistikuara infused me vaj argan. Kjo Hairspray dritë realizueshëm ofron mbajë fleksibile...

Tags dritës Hairspray është formuluar me një kombinim të përbërësve shumë të sofistikuara infused me vaj argan. Kjo Hairspray dritë realizueshëm ofron mbajë fleksibile...
Vëllimi mus - MOROCCANOIL

Vëllimi mus
MOROCCANOIL

Tags Volumizing shkumë për flokë që i jep trupit dhe të mbajë fleksibël. Formula nuk peshojnë poshtë dhe të ndihmon për të krijuar styling lëvizur, duke mos lënë mbe...

Tags Volumizing shkumë për flokë që i jep trupit dhe të mbajë fleksibël. Formula nuk peshojnë poshtë dhe të ndihmon për të krijuar styling lëvizur, duke mos lënë mbe...
TRAJTIMI - MOROCCANOIL

TRAJTIMI
MOROCCANOIL

Formula gjithanshëmushqyese dhe të lirë tëMoroccanoil ® Trajtimi i mbetjes mund te përdoret si një trajtimpërstil ose të japë formën përfundimtare. Ajo shkon përsos...

Formula gjithanshëmushqyese dhe të lirë tëMoroccanoil ® Trajtimi i mbetjes mund te përdoret si një trajtimpërstil ose të japë formën përfundimtare. Ajo shkon përsos...
Charm HELIANTHIS - MYOSOTIS

Charm HELIANTHIS
MYOSOTIS

Linja përfundojë të ekstrakt e lulediellit dhe përbërës të tjerë aktivë natyrore. Ekstrakt luledielli ka pushtet të fortë kundër veprimit oxidizing të diellit. Charm ...

Linja përfundojë të ekstrakt e lulediellit dhe përbërës të tjerë aktivë natyrore. Ekstrakt luledielli ka pushtet të fortë kundër veprimit oxidizing të diellit. Charm ...
NXT Spray - NAPURA

NXT Spray
NAPURA

Tags ANTI flokë kaçurrela - eko - flokë kaçurrela llak Spray Mesatare anti - flokë kaçurrela për të nënshkruar, të përshtatshme për të përsosin të vendosur e flok...

Tags ANTI flokë kaçurrela - eko - flokë kaçurrela llak Spray Mesatare anti - flokë kaçurrela për të nënshkruar, të përshtatshme për të përsosin të vendosur e flok...
NXT Fluid - NAPURA

NXT Fluid
NAPURA

Tags furçë Fluid - fix fluide të lehta rregullimit Pak fiksues specifike fluide për të dhënë butësi dhe lëvizjet natyrore për të gjitha llojet e flokëve. Madhe për k...

Tags furçë Fluid - fix fluide të lehta rregullimit Pak fiksues specifike fluide për të dhënë butësi dhe lëvizjet natyrore për të gjitha llojet e flokëve. Madhe për k...
NXT serum - NAPURA

NXT serum
NAPURA

Tags GLOSS serum - ndriçues Fluid naftës Borage naftës, në mënyrë specifike për të dhënë shndrit ekstreme. 30 shishe ml. Tags flokët serum anti-plakjen - Anti - plak...

Tags GLOSS serum - ndriçues Fluid naftës Borage naftës, në mënyrë specifike për të dhënë shndrit ekstreme. 30 shishe ml. Tags flokët serum anti-plakjen - Anti - plak...
NXT GEL - NAPURA

NXT GEL
NAPURA

Tags prekur GEL - Strong mbajë të alkoolit të lirë - Gel fortë pa alkool, të përshtatshme për dhënien mocion për fillesa e flokëve duke e bërë hairstyles më krijues...

Tags prekur GEL - Strong mbajë të alkoolit të lirë - Gel fortë pa alkool, të përshtatshme për dhënien mocion për fillesa e flokëve duke e bërë hairstyles më krijues...
NASHI - NASHI ARGAN

NASHI
NASHI ARGAN

Tags EARTH për të dhënë formën dhe volumin Me balta natyrore në formulimin e tij unike na lejon të modelit fillesa, duke lënë flokët të ndara në mënyrë individuale ...

Tags EARTH për të dhënë formën dhe volumin Me balta natyrore në formulimin e tij unike na lejon të modelit fillesa, duke lënë flokët të ndara në mënyrë individuale ...
Smoothing reflectives - NIOXIN

Smoothing reflectives
NIOXIN

Tags mesme flokët / i madh Kontrollet flokë kaçurrela dhe të lejon të shikoni curls natyrore të qetë apo të buta. Kjo ndihmon për të mbajtur të kokës të shëndetshme...

Tags mesme flokët / i madh Kontrollet flokë kaçurrela dhe të lejon të shikoni curls natyrore të qetë apo të buta. Kjo ndihmon për të mbajtur të kokës të shëndetshme...
LINE lUKSOZE - NYCE

LINE lUKSOZE
NYCE

Tags luksoze lagur me shkëlqim dhe nga kaçurrel të drejtë në asnjë kohë Lëng fiksues që promovon zbutjen edhe në rastin e shumë kaçurrel dhe të dredhur. Ekstrakti i ...

Tags luksoze lagur me shkëlqim dhe nga kaçurrel të drejtë në asnjë kohë Lëng fiksues që promovon zbutjen edhe në rastin e shumë kaçurrel dhe të dredhur. Ekstrakti i ...
LINE gaz - NYCE

LINE gaz
NYCE

Tags gaz Hairspray Një përfundojë e brezit të ri. Formulimi i saj siguron një të mbajë të pastër të fortë dhe një finish natyrore, duke i dhënë një të shkëlqejë...

Tags gaz Hairspray Një përfundojë e brezit të ri. Formulimi i saj siguron një të mbajë të pastër të fortë dhe një finish natyrore, duke i dhënë një të shkëlqejë...
Awapuhi - xhenxhefil WILD - PAUL MITCHELL

Awapuhi - xhenxhefil WILD
PAUL MITCHELL

Tags siklet shampo dhe keratin krem riparimin shampo dhe krem shpëlarje me keratin Dy produkte pasuruar nga Keratriplex parim, një derivat nga leshi i deleve të Zelandës së ...

Tags siklet shampo dhe keratin krem riparimin shampo dhe krem shpëlarje me keratin Dy produkte pasuruar nga Keratriplex parim, një derivat nga leshi i deleve të Zelandës së ...
TEA TREE - PAUL MITCHELL

TEA TREE
PAUL MITCHELL

Tags krem formësimin Një krem modelimit për flokët, me resins fleksibël. Kjo paste ofron mbajë ekstreme dhe matte për një efekt natyral. kuti : 150 ml jar. limon SAGE ...

Tags krem formësimin Një krem modelimit për flokët, me resins fleksibël. Kjo paste ofron mbajë ekstreme dhe matte për një efekt natyral. kuti : 150 ml jar. limon SAGE ...
STYLE SOFT - PAUL MITCHELL

STYLE SOFT
PAUL MITCHELL

Tags Shine llak shndrit flokët Një llak i pakapshëm, që i jep për të shndrit flokët dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve. kuti : 125 ml shishe sp...

Tags Shine llak shndrit flokët Një llak i pakapshëm, që i jep për të shndrit flokët dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve. kuti : 125 ml shishe sp...
KONCEPTI - PLURA PROFESSIONAL LINE

KONCEPTI
PLURA PROFESSIONAL LINE

Tags UJIT OIL disiplinimi anti - flokë kaçurrela Disiplina mbajtur lëvizjen e flokëve dhe natyralizmi. Kjo është mbështetja ideale për styling ujë anti - flokë kaçurre...

Tags UJIT OIL disiplinimi anti - flokë kaçurrela Disiplina mbajtur lëvizjen e flokëve dhe natyralizmi. Kjo është mbështetja ideale për styling ujë anti - flokë kaçurre...
CLASSIC : locion & tharëse brushing - PLURA PROFESSIONAL LINE

CLASSIC : locion & tharëse brushing
PLURA PROFESSIONAL LINE

Tags ristrukturimin antistatike - Detangling flokët - e vështirë Me pasurinë e tij të mineraleve dhe vitaminave që përmban formulimin e saj, luan rigjeneruese dhe veprimi ...

Tags ristrukturimin antistatike - Detangling flokët - e vështirë Me pasurinë e tij të mineraleve dhe vitaminave që përmban formulimin e saj, luan rigjeneruese dhe veprimi ...
GEL STRONG - PLURA PROFESSIONAL LINE

GEL STRONG
PLURA PROFESSIONAL LINE

Tags Gel ideale për të gjitha llojet e flokëve. Efekti afatgjatë lagësht jep shndrit e flokëve dhe fleksibilitet. Është i hiqet lehtë me një furçë ose me një shampo pa...

Tags Gel ideale për të gjitha llojet e flokëve. Efekti afatgjatë lagësht jep shndrit e flokëve dhe fleksibilitet. Është i hiqet lehtë me një furçë ose me një shampo pa...
PERSONALE Mus GEL - PUNTI DI VISTA

PERSONALE Mus GEL
PUNTI DI VISTA

Tags PERSONALE Mus pikëpamjesh është një xhel mus që i jep flokët një shndrit mahnitshme dhe një efekt sy natyrore lagësht. Pronat e saj e nxjerr shkumë nga goja janë pa...

Tags PERSONALE Mus pikëpamjesh është një xhel mus që i jep flokët një shndrit mahnitshme dhe një efekt sy natyrore lagësht. Pronat e saj e nxjerr shkumë nga goja janë pa...
Vëllimi MBLEDHJA - REDKEN

Vëllimi MBLEDHJA
REDKEN

Tags • FULL EFEKTI 04 : Volumizing mus lehta dhe kalori. Për të rinovoj flokët pa asnjë mbetje. 250 ml. • ROOTFULL 06 : spray Volumizing posaçërisht për rrënjët. 250 m...

Tags • FULL EFEKTI 04 : Volumizing mus lehta dhe kalori. Për të rinovoj flokët pa asnjë mbetje. 250 ml. • ROOTFULL 06 : spray Volumizing posaçërisht për rrënjët. 250 m...
Styling HEAT - REDKEN

Styling HEAT
REDKEN

Tags • SATINWEAR 02 : qetë i butë. Ajo mbron flokët gjatë kurimit të ngrohjes. 150 ml. • shpik 03 : llak termike. Ai i jep trupin dhe cilësi me një efekt natyral. 150 ml...

Tags • SATINWEAR 02 : qetë i butë. Ajo mbron flokët gjatë kurimit të ngrohjes. 150 ml. • shpik 03 : llak termike. Ai i jep trupin dhe cilësi me një efekt natyral. 150 ml...
NEW FLEX - bela rreth 10 - REDKEN

NEW FLEX - bela rreth 10
REDKEN

Tags: Ideal për ndarjen fillesa dhe shtoni shkëlqejë natyrore dhe butësi. kuti : 49 g jar ...

Tags: Ideal për ndarjen fillesa dhe shtoni shkëlqejë natyrore dhe butësi. kuti : 49 g jar ...
NEW FLEX - MOVE AFTËSIA 05 - REDKEN

NEW FLEX - MOVE AFTËSIA 05
REDKEN

Dhuroni trupin , butësi dhe lëvizje natyrore. Ajo është përdorur si një paste por eshte lehtë për të aplikuar një krem gjendje kome. Ideal për flokë të gjatë. kuti :...

Dhuroni trupin , butësi dhe lëvizje natyrore. Ajo është përdorur si një paste por eshte lehtë për të aplikuar një krem gjendje kome. Ideal për flokë të gjatë. kuti :...
NEW FLEX - SHAPE Faktori 22 - REDKEN

NEW FLEX - SHAPE Faktori 22
REDKEN

Krem karakterizohet nga pasuri të një llak, ideal për të dhënë fleksibilitet të lartë jetë të gjatë. kuti :. 49 g jar ...

Krem karakterizohet nga pasuri të një llak, ideal për të dhënë fleksibilitet të lartë jetë të gjatë. kuti :. 49 g jar ...
Goditje prova jastëk THATA abetare EXPRESS - REDKEN

Goditje prova jastëk THATA abetare EXPRESS
REDKEN

Tags ndihmon për të përshpejtuar tharje. Në sajë të formulës anti - thyerje Ky produkt mbron flokët deri në 230 gradë. Mban dritë e flokëve, avullt dhe të mbrojtura. I...

Tags ndihmon për të përshpejtuar tharje. Në sajë të formulës anti - thyerje Ky produkt mbron flokët deri në 230 gradë. Mban dritë e flokëve, avullt dhe të mbrojtura. I...
H • ZONE - RENEE BLANCHE

H • ZONE
RENEE BLANCHE

Tags UJIT Hydrating Gel i jep një efekt të gjatë të qëndrueshme me lagështi. Ajo nuk lë mbetje dhe siguron një vulë të fortë. Pajisja dozimin lehtëson zbatimin duke s...

Tags UJIT Hydrating Gel i jep një efekt të gjatë të qëndrueshme me lagështi. Ajo nuk lë mbetje dhe siguron një vulë të fortë. Pajisja dozimin lehtëson zbatimin duke s...
Flokët flokët TË - RENEE BLANCHE

Flokët flokët TË
RENEE BLANCHE

Tags krem fijor styling për Mbajë fleksibël, duke siguruar afatgjatë, ideal për sy çrregullt dhe i çmendur. Cilësi e saj jashtë- e butë nuk e thatë e flokëve dhe e b...

Tags krem fijor styling për Mbajë fleksibël, duke siguruar afatgjatë, ideal për sy çrregullt dhe i çmendur. Cilësi e saj jashtë- e butë nuk e thatë e flokëve dhe e b...
Flokët flokët TË - RENEE BLANCHE

Flokët flokët TË
RENEE BLANCHE

Tags MAX dylli Extra fortë, efekti gjatë të qëndrueshme. Një qiri për të përcaktuar dhe formë çdo lloj të flokëve duke lënë dritën e flokëve, e butë dhe me shkë...

Tags MAX dylli Extra fortë, efekti gjatë të qëndrueshme. Një qiri për të përcaktuar dhe formë çdo lloj të flokëve duke lënë dritën e flokëve, e butë dhe me shkë...
RB HAUTE krehje e flokëve - RENEE BLANCHE

RB HAUTE krehje e flokëve
RENEE BLANCHE

Tags UJIT dylli Modeli dhe përcakton çdo lloj hairstyle lënë dritën e flokëve, e butë dhe me shkëlqim. Ajo nuk lë mbetje dhe është i hiqet lehtë me një pije të leht...

Tags UJIT dylli Modeli dhe përcakton çdo lloj hairstyle lënë dritën e flokëve, e butë dhe me shkëlqim. Ajo nuk lë mbetje dhe është i hiqet lehtë me një pije të leht...
HARD.LOOK - RETRO SPECIFIC

HARD.LOOK
RETRO SPECIFIC

Tags dylli xhel iperforte Dylli xhel për fiksimin e ultra të fuqishme dhe të kontrolluara nga aroma ultra - moderne. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve,xhel Re...

Tags dylli xhel iperforte Dylli xhel për fiksimin e ultra të fuqishme dhe të kontrolluara nga aroma ultra - moderne. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve,xhel Re...
SISTEMI PLAY Hairspray EKOLOGJIKE HOLD STRONG - RETRO SPECIFIC

SISTEMI PLAY Hairspray EKOLOGJIKE HOLD STRONG
RETRO SPECIFIC

Tags mbajë ekstra i fortë Ideal për hairstyles më ekstreme dhe stilet e vështirë për të ruajtur. Fixed shkopinj të gjatë pa ndonjë të veçantë, formula e saj të veça...

Tags mbajë ekstra i fortë Ideal për hairstyles më ekstreme dhe stilet e vështirë për të ruajtur. Fixed shkopinj të gjatë pa ndonjë të veçantë, formula e saj të veça...
UJI Wax - RETRO SPECIFIC

UJI Wax
RETRO SPECIFIC

Tags sculpts, me shkëlqim dhe përcakton çdo hairstyle, duke i dhënë fleksibilitet të jashtëzakonshme dhe strukturën. Ajo ka një hidratues të lartë dhe lustrim dhe formon...

Tags sculpts, me shkëlqim dhe përcakton çdo hairstyle, duke i dhënë fleksibilitet të jashtëzakonshme dhe strukturën. Ajo ka një hidratues të lartë dhe lustrim dhe formon...
ART EVOLUTION - REVIVRE

ART EVOLUTION
REVIVRE

nga kërkimet Revivre lindur EVOLUCIONIT ART, një linjë e produkteve të dizajnuara për të krijuar çdo lloj hairstyle. Tetë produktet funksion dermatolog - testohen formulat...

nga kërkimet Revivre lindur EVOLUCIONIT ART, një linjë e produkteve të dizajnuara për të krijuar çdo lloj hairstyle. Tetë produktet funksion dermatolog - testohen formulat...
ART EVOLUTION - REVIVRE

ART EVOLUTION
REVIVRE

Tags Vëllimi mus Pasuruar me embrion gruri, thotë se hairstyles, jep vëllime të strukturuara dhe siguronflokë me shkëlqim dhe më të lehtë për krehër. Tags Styling Mus...

Tags Vëllimi mus Pasuruar me embrion gruri, thotë se hairstyles, jep vëllime të strukturuara dhe siguronflokë me shkëlqim dhe më të lehtë për krehër. Tags Styling Mus...
ART EVOLUTION - REVIVRE

ART EVOLUTION
REVIVRE

Tags LLAK JO GAS NORMAL Pasuruar me embrion gruri, jep një efekt vëllim spektakolare, nuk do të peshojnë poshtë flokët dhe i jep të shkëlqejë dhe hydration. Tags Hairsp...

Tags LLAK JO GAS NORMAL Pasuruar me embrion gruri, jep një efekt vëllim spektakolare, nuk do të peshojnë poshtë flokët dhe i jep të shkëlqejë dhe hydration. Tags Hairsp...
Masters STYLE - REVLON PROFESSIONAL

Masters STYLE
REVLON PROFESSIONAL

Tags FANATICURLS activator kaçurrel FANATICURLS e parë activator skalitur curls : strukturuar kaçurrel, kontroll të plotë edhe për flokë shumë të trashë dhe me një ten...

Tags FANATICURLS activator kaçurrel FANATICURLS e parë activator skalitur curls : strukturuar kaçurrel, kontroll të plotë edhe për flokë shumë të trashë dhe me një ten...
Masters STYLE - REVLON PROFESSIONAL

Masters STYLE
REVLON PROFESSIONAL

Tags syrit DESIGNER curls Kontrolli Totali për flokë shumë të fortë dhe me një tendencë për flokë kaçurrela. Hold faktor 3. Udhëzim për t'u përdorur : vetëm të apl...

Tags syrit DESIGNER curls Kontrolli Totali për flokë shumë të fortë dhe me një tendencë për flokë kaçurrela. Hold faktor 3. Udhëzim për t'u përdorur : vetëm të apl...
HAIRDAYS : Curly - rrit curls - REVLON PROFESSIONAL

HAIRDAYS : Curly - rrit curls
REVLON PROFESSIONAL

- mbledh lëmsh ​​ - Ofron fleksibilitet activator e curls dhe përkufizimit të natyrshme të dredhur ose flokët permed. Ajo rrit volumin dhe të shkëlqejë, ndërsa fiksi...

- mbledh lëmsh ​​ - Ofron fleksibilitet activator e curls dhe përkufizimit të natyrshme të dredhur ose flokët permed. Ajo rrit volumin dhe të shkëlqejë, ndërsa fiksi...
Një Define - ROLLAND ECO ETHIC ORGANIC

Një Define
ROLLAND ECO ETHIC ORGANIC

Produkte sipas definicionit, specialistë me dhunti të shumta dhe fleksibël dedikuar për krijimin dhe miratim në rebelëve. ...

Produkte sipas definicionit, specialistë me dhunti të shumta dhe fleksibël dedikuar për krijimin dhe miratim në rebelëve. ...
W8less - RUSK

W8less
RUSK

Tags xhel llak Dy W8less formësimin gel llak & KONTROLLI W8less mesme dhe nënshkrimin e fortë të përcaktojë dhe formëne flokëve duke i dhënë cilësi dhe të shkëlqejë...

Tags xhel llak Dy W8less formësimin gel llak & KONTROLLI W8less mesme dhe nënshkrimin e fortë të përcaktojë dhe formëne flokëve duke i dhënë cilësi dhe të shkëlqejë...
DESIGNER MBLEDHJA - RUSK

DESIGNER MBLEDHJA
RUSK

Tags krijuar çdo hairstyle parë në ndalesa e fundit e modës apo të shikoni modës modës rrugë,MBLEDHJA DESIGNER Rusk është një përzierje unike e produkteve profesionale ...

Tags krijuar çdo hairstyle parë në ndalesa e fundit e modës apo të shikoni modës modës rrugë,MBLEDHJA DESIGNER Rusk është një përzierje unike e produkteve profesionale ...
OSIS + Texture - SCHWARZKOPF

OSIS + Texture
SCHWARZKOPF

Tags dy produktet styling OSIS + Texture LEHTA OSIS + Texture Fiber Fibrave të lehta që i japin të paparë për të mbajtur flokët e hollë. Efekti pendë, përkufizimi elast...

Tags dy produktet styling OSIS + Texture LEHTA OSIS + Texture Fiber Fibrave të lehta që i japin të paparë për të mbajtur flokët e hollë. Efekti pendë, përkufizimi elast...
OSIS + - SCHWARZKOPF

OSIS +
SCHWARZKOPF

Tags FLEX dylli FLEXWAX, është e reja e gamës së Schwarzkopf Osis +, për styling. Një qiri i butë ekstra i fortë që kombinon performancën e një qiri për kontrollin e ...

Tags FLEX dylli FLEXWAX, është e reja e gamës së Schwarzkopf Osis +, për styling. Një qiri i butë ekstra i fortë që kombinon performancën e një qiri për kontrollin e ...
OSIS + - SCHWARZKOPF

OSIS +
SCHWARZKOPF

Tags STYLE shifters llak texturizing Një produkt inovativ për të përfunduar, të lëngshme cilësi mbulua direkt në flokët e lejuar që ajo të jetë në formë dhe të zez...

Tags STYLE shifters llak texturizing Një produkt inovativ për të përfunduar, të lëngshme cilësi mbulua direkt në flokët e lejuar që ajo të jetë në formë dhe të zez...
OSIS + - SCHWARZKOPF

OSIS +
SCHWARZKOPF

Prodhimet janë paraqitur me një dizajn të ri të lartë të ndikimit të cilat rezervon vëmendje të madhe për çdo detaj. Varg përfshin 27 produkte të grupuar në tri kole...

Prodhimet janë paraqitur me një dizajn të ri të lartë të ndikimit të cilat rezervon vëmendje të madhe për çdo detaj. Varg përfshin 27 produkte të grupuar në tri kole...
Strong Hold Gel - SCHWARZKOPF

Strong Hold Gel
SCHWARZKOPF

Tags: nga xhel ekstreme të mbajë, ju lejon të krijoni dhe të përcaktojë ndonjë stil me një fund të shkëlqyer. Aplikoni për të lagur apo flokët e thatë nga rrënjët t...

Tags: nga xhel ekstreme të mbajë, ju lejon të krijoni dhe të përcaktojë ndonjë stil me një fund të shkëlqyer. Aplikoni për të lagur apo flokët e thatë nga rrënjët t...
CLAY Texture - SCHWARZKOPF

CLAY Texture
SCHWARZKOPF

Tags: [ 3D ] BURRAT Texture Clay një balte - të shtrënguar super - të fortë, për të krijuar e përsosur sy çrregullt. Formulimi i saj është është projektuar posaçëris...

Tags: [ 3D ] BURRAT Texture Clay një balte - të shtrënguar super - të fortë, për të krijuar e përsosur sy çrregullt. Formulimi i saj është është projektuar posaçëris...
MOLDING Wax - SCHWARZKOPF

MOLDING Wax
SCHWARZKOPF

uncoventional për të krijuar duket që sfidon gravitetin. Përfundojë natyrore. ju mund të aplikoni në flokët e lagur ose e thatë. Paketa:. 100 ml jar ...

uncoventional për të krijuar duket që sfidon gravitetin. Përfundojë natyrore. ju mund të aplikoni në flokët e lagur ose e thatë. Paketa:. 100 ml jar ...
Texture - MIX I dhe II - SEBASTIAN

Texture - MIX I dhe II
SEBASTIAN

shërbimi përshtatur sipas kërkesave të konsumatorëve. Shërbimi përbëhet nga dy produkteve: THICKENER për të dhuruar trupin ; SILKENER për të dhënë butësi. Tags m...

shërbimi përshtatur sipas kërkesave të konsumatorëve. Shërbimi përbëhet nga dy produkteve: THICKENER për të dhuruar trupin ; SILKENER për të dhënë butësi. Tags m...
FLOW 9 dhe ilaç ilaç 9 Lite - SEBASTIAN

FLOW 9 dhe ilaç ilaç 9 Lite
SEBASTIAN

Tags: Dy produkte styling përputhen me produkte të tjera për të përfunduar dhe stili nga Sebastian për të krijuar kombinime të pafund dhe duket ndryshe. Tags FLOW Potion 9...

Tags: Dy produkte styling përputhen me produkte të tjera për të përfunduar dhe stili nga Sebastian për të krijuar kombinime të pafund dhe duket ndryshe. Tags FLOW Potion 9...
Shkumë FLOW Thickefy - SEBASTIAN

Shkumë FLOW Thickefy
SEBASTIAN

trupi më , më pak peshë, një formulë që bëhet shkumë të lëngshme për të dhënë trupit të ri dhe të vëllimit të pa peshë. Metoda e përdorimit : të zbatohet pë...

trupi më , më pak peshë, një formulë që bëhet shkumë të lëngshme për të dhënë trupit të ri dhe të vëllimit të pa peshë. Metoda e përdorimit : të zbatohet pë...
FLOW wipped CREAM - SEBASTIAN

FLOW wipped CREAM
SEBASTIAN

Foam të pasura me vitamina dhe minerale, nga cilësi ultra - lehta, mbështet flokët të butë, të përkryer përshkruan valët dhe curls për volumin shtesë dhe të lehta. Me...

Foam të pasura me vitamina dhe minerale, nga cilësi ultra - lehta, mbështet flokët të butë, të përkryer përshkruan valët dhe curls për volumin shtesë dhe të lehta. Me...
Hydre - SEBASTIAN

Hydre
SEBASTIAN

Tags flokët e thatë ose të dredhur në nevojë për hydration dhe trupit. Mund të përdoret në flokë me ngjyrë. Udhëzim për të përdorur : zbatohet për peshqir flokëve ...

Tags flokët e thatë ose të dredhur në nevojë për hydration dhe trupit. Mund të përdoret në flokë me ngjyrë. Udhëzim për të përdorur : zbatohet për peshqir flokëve ...
ULET - STYLIXIR - SEBASTIAN

ULET - STYLIXIR
SEBASTIAN

Tags mbajtur këtë eliksir natyror për gjeneratën e fundit të formulës jo me yndyrë të butë të nxjerrë valët dhe profileve me një prekje flokët e lagura. udhëzimet p...

Tags mbajtur këtë eliksir natyror për gjeneratën e fundit të formulës jo me yndyrë të butë të nxjerrë valët dhe profileve me një prekje flokët e lagura. udhëzimet p...
Zbutja Elixir - SEBASTIAN

Zbutja Elixir
SEBASTIAN

Tags peshë e lehtë serum zbutja e pasur me vaj avokado për flokë të butë dhe i butë në të prekur, pa ndjerë praninë vogël të produktit në flokë. Udhëzim për përdo...

Tags peshë e lehtë serum zbutja e pasur me vaj avokado për flokë të butë dhe i butë në të prekur, pa ndjerë praninë vogël të produktit në flokë. Udhëzim për përdo...
Ne mund të FIX ... - SHOT

Ne mund të FIX ...
SHOT

Tags FIX - ME HARD - llak fortë eko Mbajë Extreme për fiksimin dhe të vendosur për të krijuar çdo lloj hairstyle pa lënë asnjë tepricë. Nuk ndikon ngjyra kozmetike. Fo...

Tags FIX - ME HARD - llak fortë eko Mbajë Extreme për fiksimin dhe të vendosur për të krijuar çdo lloj hairstyle pa lënë asnjë tepricë. Nuk ndikon ngjyra kozmetike. Fo...
Ne mund të kujdeset .. - SHOT

Ne mund të kujdeset ..
SHOT

Tags LISS STRESI - maskë anti - flokë kaçurrela zbutja Smoothing krem disiplinimin në gjendje të japin formë edhe më rebel flokëve, dredha-dredha dhe i dredhur. Lehtëson...

Tags LISS STRESI - maskë anti - flokë kaçurrela zbutja Smoothing krem disiplinimin në gjendje të japin formë edhe më rebel flokëve, dredha-dredha dhe i dredhur. Lehtëson...
BIOMED HAIRTHERAPHY - modelimit linjë - SOCO

BIOMED HAIRTHERAPHY - modelimit linjë
SOCO

të reja dhe ekskluzive formula e saj, pasuruar me ekstrakte organike e çaj jeshil dhe iricaimin bioteknologjike aktive, kryen dy veprime të kombinuara - Trajtimi i mbron, hydra...

të reja dhe ekskluzive formula e saj, pasuruar me ekstrakte organike e çaj jeshil dhe iricaimin bioteknologjike aktive, kryen dy veprime të kombinuara - Trajtimi i mbron, hydra...
KERAMINE H PROFESIONAL - SOCO

KERAMINE H PROFESIONAL
SOCO

Tags EKOLOGJIKE FUQIZIMI Hairspray Formula e re profesionale KERAMINE H PROFESIONALme Panthenol moisturizes dhe forcon flokët, duke i dhënë shndrit dhe vëllim pa peshon atë....

Tags EKOLOGJIKE FUQIZIMI Hairspray Formula e re profesionale KERAMINE H PROFESIONALme Panthenol moisturizes dhe forcon flokët, duke i dhënë shndrit dhe vëllim pa peshon atë....
SO ONE - Ministrisë së Mbrojtjes - Cera - SOCO

SO ONE - Ministrisë së Mbrojtjes - Cera
SOCO

Tags Modeli, polishes, mbron dhe përcakton detajet e flokëve. Enë : 100 jar ml.Tags SO ONE - MOD - Makarona Modelimi Makarona ultra modelimit gjatë jetës. Modeli lehtë dhe ...

Tags Modeli, polishes, mbron dhe përcakton detajet e flokëve. Enë : 100 jar ml.Tags SO ONE - MOD - Makarona Modelimi Makarona ultra modelimit gjatë jetës. Modeli lehtë dhe ...
SO ONE - Argan & beads - SOCO

SO ONE - Argan & beads
SOCO

Tags SO ONE - Argan rigjeneruese flokët me Argan Oil Nga pronat e Argan naftës ka lindur një eliksir të aftë për të ripërtërirë, të japë jetë të re dhe formën për...

Tags SO ONE - Argan rigjeneruese flokët me Argan Oil Nga pronat e Argan naftës ka lindur një eliksir të aftë për të ripërtërirë, të japë jetë të re dhe formën për...
HAIR DESIGN - SOLFINE

HAIR DESIGN
SOLFINE

Tags krem kaçurrel krem modelimit për flokët e dredhur Ajo heq flokë kaçurrela, setifica, ushqen dhe i jep elasticitet dhe forcë për onde flokët, kaçurrel dhe e thatë. ...

Tags krem kaçurrel krem modelimit për flokët e dredhur Ajo heq flokë kaçurrela, setifica, ushqen dhe i jep elasticitet dhe forcë për onde flokët, kaçurrel dhe e thatë. ...
Jetting UP - SPRAY GLOSS - TECHNIQUE

Jetting UP - SPRAY GLOSS
TECHNIQUE

Tags Spray glossiness Extra me fiksimin efekt të përsosur për flokët e padisiplinuar, përmirëson flokët duken të përulur dhe i vdekur. Një mbajë natyrore. paketimit :. s...

Tags Spray glossiness Extra me fiksimin efekt të përsosur për flokët e padisiplinuar, përmirëson flokët duken të përulur dhe i vdekur. Një mbajë natyrore. paketimit :. s...
MJAFTON SHIKO flokeve - TECHNIQUE

MJAFTON SHIKO flokeve
TECHNIQUE

lagur GEL Efekti shtesë i fortë mbajë lagësht, sculpts flokët duke i dhënë shkëlqim styling të lartë. Container : 500 jar ml.Tags dylli Pomade Container : 100 jar ml...

lagur GEL Efekti shtesë i fortë mbajë lagësht, sculpts flokët duke i dhënë shkëlqim styling të lartë. Container : 500 jar ml.Tags dylli Pomade Container : 100 jar ml...
UP jetting - VOLUME krem - TECHNIQUE

UP jetting - VOLUME krem
TECHNIQUE

Tags Energizing Cream. Jep trupin dhe vëllim për flokët. Ajo moisturizes pa e peshon atë dhe është e përkryer për çdo gjatësinë apo cilësi. Ai mbajti një dritë / të ...

Tags Energizing Cream. Jep trupin dhe vëllim për flokët. Ajo moisturizes pa e peshon atë dhe është e përkryer për çdo gjatësinë apo cilësi. Ai mbajti një dritë / të ...
Catwalk - SESIONI SERIES - TIGI HAIRCARE

Catwalk - SESIONI SERIES
TIGI HAIRCARE

Tags dhe e mbarimit xhel Një koleksion të plotë të shfaqë të gjitha duket. Texture densifikuar, ngushtësi të përsosur dhe elasticitet për një përfunduar ultra shkëlq...

Tags dhe e mbarimit xhel Një koleksion të plotë të shfaqë të gjitha duket. Texture densifikuar, ngushtësi të përsosur dhe elasticitet për një përfunduar ultra shkëlq...
UP FRONT - TIGI HAIRCARE

UP FRONT
TIGI HAIRCARE

formulë bazë ujime një pritje të mesme përpunueshëmshton cilësi dhe i jep sturdiness për të krijuar flokët duket më shumë shpesh. Ideale për krijimin retro - frymëzu...

formulë bazë ujime një pritje të mesme përpunueshëmshton cilësi dhe i jep sturdiness për të krijuar flokët duket më shumë shpesh. Ideale për krijimin retro - frymëzu...
FIX EXTREME - TK

FIX EXTREME
TK

Tags SPRAY LLAK - Llak llak ndreqim ekstra i fortë. Carves çdo lloj hairstyle, jep shkëlqejë ekstreme në flokë. Ideale për të gjitha llojet e punës : me një tharëse fl...

Tags SPRAY LLAK - Llak llak ndreqim ekstra i fortë. Carves çdo lloj hairstyle, jep shkëlqejë ekstreme në flokë. Ideale për të gjitha llojet e punës : me një tharëse fl...
Prek flokët MY - TK

Prek flokët MY
TK

Tags Siguron një vulë të gjatë të qëndrueshme, sculpting flokët për të paktën 12 orë. Ai hoqi me një goditje furçë dhe nuk lë mbetje. Në dispozicion në lloje : - ...

Tags Siguron një vulë të gjatë të qëndrueshme, sculpting flokët për të paktën 12 orë. Ai hoqi me një goditje furçë dhe nuk lë mbetje. Në dispozicion në lloje : - ...
UJI Wax - TK

UJI Wax
TK

Tags: Nga konceptin e ri të Aromatherapy ështëe re Aromatherapy veçantë dylli. Kjo është një produkt i ri brez që përcakton, forma, sculpts, jep shkëlqejë për flokët ...

Tags: Nga konceptin e ri të Aromatherapy ështëe re Aromatherapy veçantë dylli. Kjo është një produkt i ri brez që përcakton, forma, sculpts, jep shkëlqejë për flokët ...
LINE HEAD JAM - TMT

LINE HEAD JAM
TMT

Tags HEAD FASHION JAM GEL Thelbësore për të shpejt të arritur hairstyles moderne, ndreqim flokët e saj, duke krijuar një vëllim të përsosur. Ideal për të bërë sy ska...

Tags HEAD FASHION JAM GEL Thelbësore për të shpejt të arritur hairstyles moderne, ndreqim flokët e saj, duke krijuar një vëllim të përsosur. Ideal për të bërë sy ska...
Evolution LINE HQ - CILËSISË flokeve - TMT

Evolution LINE HQ - CILËSISË flokeve
TMT

SEEDS HQ koncentruar të lëngshme kristal li Trajtimi formulim i ri LCD përqendruar veprimi kozmetike tonik lustrim laminating. Përqendrimi më i madh i flaxseed siguron një...

SEEDS HQ koncentruar të lëngshme kristal li Trajtimi formulim i ri LCD përqendruar veprimi kozmetike tonik lustrim laminating. Përqendrimi më i madh i flaxseed siguron një...
Curl DEFINIMI efekt natyror - TRICOSAL

Curl DEFINIMI efekt natyror
TRICOSAL

Tags EXTRA curl DEFINIMI formë curls Dy produkte styling janë krijuar për të modeluar curls :. Curl DEFINIMI efekt natyror dhe përcaktimi EXTRA curl Kaçurrel gjetur kështu...

Tags EXTRA curl DEFINIMI formë curls Dy produkte styling janë krijuar për të modeluar curls :. Curl DEFINIMI efekt natyror dhe përcaktimi EXTRA curl Kaçurrel gjetur kështu...
LINE VitalCare - VITALCARE

LINE VitalCare
VITALCARE

Tags PËR beads GEL Tags GEL EXTRA STRONG Fixing 24h Gel Extreme pa mbetje. Ideal për të gdhend dhe të përcaktojë sy tuaj ! Kjo i jep plotësinë në flokë dhe e mbron pa...

Tags PËR beads GEL Tags GEL EXTRA STRONG Fixing 24h Gel Extreme pa mbetje. Ideal për të gdhend dhe të përcaktojë sy tuaj ! Kjo i jep plotësinë në flokë dhe e mbron pa...
WeHo - minimalist dhe elegant - VITALITYS

WeHo - minimalist dhe elegant
VITALITYS

Tags WeHo është styling vitalitetit profesionale të linjës. WeHo është minimalist dhe elegant, i thjeshtë dhe elegante, linear dhe i drejtpërdrejtë. Filozofia e WeHo ësht...

Tags WeHo është styling vitalitetit profesionale të linjës. WeHo është minimalist dhe elegant, i thjeshtë dhe elegante, linear dhe i drejtpërdrejtë. Filozofia e WeHo ësht...
WeHo - VOLUME - VITALITYS

WeHo - VOLUME
VITALITYS

Tags KONTROLLI mus - mbajtjen madhështi 3 3 Mus me të mbajë elastike për të mbështetur natyrore, jep volum të jashtëzakonshëm edhe në flokë të gjatë. Ajo i jep form...

Tags KONTROLLI mus - mbajtjen madhështi 3 3 Mus me të mbajë elastike për të mbështetur natyrore, jep volum të jashtëzakonshëm edhe në flokë të gjatë. Ajo i jep form...
WeHo - PËRKUFIZIMI - VITALITYS

WeHo - PËRKUFIZIMI
VITALITYS

Tags EXTRAMOUSSE - mbajtjen madhështi 3 4 Mus mbajë ekstreme. Ideal për hairstyles të strukturuara që kërkojnë efekt të gjatë të qëndrueshme, por elastike dhe të but...

Tags EXTRAMOUSSE - mbajtjen madhështi 3 4 Mus mbajë ekstreme. Ideal për hairstyles të strukturuara që kërkojnë efekt të gjatë të qëndrueshme, por elastike dhe të but...
WeHo - KONTROLLI - VITALITYS

WeHo - KONTROLLI
VITALITYS

Tags SPRAY FIX - 3 shkëlqim 2 Jep një të mbajë të fortë që lë flokët natyrore dhe të lirë për të lëvizur. Tharje të shpejtë duke mos lënë mbetje mund të hiqet ...

Tags SPRAY FIX - 3 shkëlqim 2 Jep një të mbajë të fortë që lë flokët natyrore dhe të lirë për të lëvizur. Tharje të shpejtë duke mos lënë mbetje mund të hiqet ...
 - VOLHAIR


VOLHAIR

Tags Wax efekt krijues anticrespo në sajë të pranisë së polimere të kondicionuar, d - Panthenol, vaj jojoba dhe sidomos të ceramides A2. Ajo është ideale për t'i dhënë ...

Tags Wax efekt krijues anticrespo në sajë të pranisë së polimere të kondicionuar, d - Panthenol, vaj jojoba dhe sidomos të ceramides A2. Ajo është ideale për t'i dhënë ...
Flying TOUCH - përfunduar - VOLHAIR

Flying TOUCH - përfunduar
VOLHAIR

Tags madhëroje shkumë silikoni - mbajtjen media Formuluar për të krijuar vëllime të butë në një mënyrë të natyrshme. Dhuroni për të mbështetur trupin dhe flokët, ...

Tags madhëroje shkumë silikoni - mbajtjen media Formuluar për të krijuar vëllime të butë në një mënyrë të natyrshme. Dhuroni për të mbështetur trupin dhe flokët, ...
ECOPLUS EKOLOGJIKE Hairspray - VOLHAIR

ECOPLUS EKOLOGJIKE Hairspray
VOLHAIR

Hairspray për të përhapur progresive lehtë. Jo- ngjitet dhe ju lejon të rregulluar flokët në mënyrë të natyrshme. Dispozita e re shpërndan produktin shpejt lejuar tharj...

Hairspray për të përhapur progresive lehtë. Jo- ngjitet dhe ju lejon të rregulluar flokët në mënyrë të natyrshme. Dispozita e re shpërndan produktin shpejt lejuar tharj...
& Serum Shine - LCD - VOLHAIR

& Serum Shine - LCD
VOLHAIR

Tags lustrim kozmetike produktit dhe laminating. Ajo vulos cuticle dhe pastron sipërfaqen e flokëve, duke i bërë ata tepër të butë dhe me shkëlqim. Për flokët e drejtë o...

Tags lustrim kozmetike produktit dhe laminating. Ajo vulos cuticle dhe pastron sipërfaqen e flokëve, duke i bërë ata tepër të butë dhe me shkëlqim. Për flokët e drejtë o...
PROFESIONAL SISTEMI - PS - WELLA

PROFESIONAL SISTEMI - PS
WELLA

Tags JUST MEN - styling Një linjë e dedikuar posaçërisht për styling dhe e mbarimit. Produktet përfshijnë : Wax krem Një krem dylli. Përcakton hairstyle rrit shndrit n...

Tags JUST MEN - styling Një linjë e dedikuar posaçërisht për styling dhe e mbarimit. Produktet përfshijnë : Wax krem Një krem dylli. Përcakton hairstyle rrit shndrit n...
PËRKUFIZIMI - WELLA

PËRKUFIZIMI
WELLA

Tags saten POLISH Efekti i butë të qetë. Nënshkruajnë me një anti- flokë kaçurrela, i jep butësi në flokë. Përkufizimi dhe struktura për një lustër pearlescent. 75...

Tags saten POLISH Efekti i butë të qetë. Nënshkruajnë me një anti- flokë kaçurrela, i jep butësi në flokë. Përkufizimi dhe struktura për një lustër pearlescent. 75...
LINE Brilliance - WELLA

LINE Brilliance
WELLA

Brilliance linjë zhvillon cilësinë ndijor e produkteve : • vështrim në të jashtëzakonshme famë ngjyra • prek • dëgjoni aromat ekskluzive Formula e tij përmban për...

Brilliance linjë zhvillon cilësinë ndijor e produkteve : • vështrim në të jashtëzakonshme famë ngjyra • prek • dëgjoni aromat ekskluzive Formula e tij përmban për...
LINE Brilliance - WELLA

LINE Brilliance
WELLA

Brilliance linjë zhvillon cilësinë ndijor e produkteve : - Shikoni jashtëzakonshme ngjyra - Prek - Dëgjoni aromat ekskluzive Formula e tij përmban përbërës të veçantë ...

Brilliance linjë zhvillon cilësinë ndijor e produkteve : - Shikoni jashtëzakonshme ngjyra - Prek - Dëgjoni aromat ekskluzive Formula e tij përmban përbërës të veçantë ...
PËRGATITJA - WELLA

PËRGATITJA
WELLA

Tags SHAPE Elegant Mbështetja Mousse dhe vëllimi. Dhuroni trup të shtrënguar dhe hairstyle të gjatë të qëndrueshme. Përmirëson krehje e flokëve. Mbrojtur nga lagështi...

Tags SHAPE Elegant Mbështetja Mousse dhe vëllimi. Dhuroni trup të shtrënguar dhe hairstyle të gjatë të qëndrueshme. Përmirëson krehje e flokëve. Mbrojtur nga lagështi...
PROFESIONAL SISTEMI - PS - WELLA

PROFESIONAL SISTEMI - PS
WELLA

Tags lustrim TEKNOLOGJIA Linja përfshin 9 referenca të vlefshme Sistemit profesionale styling për një vështrim të gazuar. Ekskluzive TEKNOLOGJIA teknologji PS lustrim, në ...

Tags lustrim TEKNOLOGJIA Linja përfshin 9 referenca të vlefshme Sistemit profesionale styling për një vështrim të gazuar. Ekskluzive TEKNOLOGJIA teknologji PS lustrim, në ...
kadife përforcues - WELLA

kadife përforcues
WELLA

Tags • LINE THATA Linja e re për Wella profesionale Styling :. DRY është përdorur në flokët e thatë në forma ose të përcaktuar detajet Tags madhështi qetë - polis...

Tags • LINE THATA Linja e re për Wella profesionale Styling :. DRY është përdorur në flokët e thatë në forma ose të përcaktuar detajet Tags madhështi qetë - polis...
kadife përforcues - WELLA

kadife përforcues
WELLA

Tags • MBAROJNE LINE MIRROR POLISH - shndrit serum. Holding : 1 Serum përqendruar për të ndriçuar një styling të valëzuar apo të qetë, duke i dhënë një të mbajë...

Tags • MBAROJNE LINE MIRROR POLISH - shndrit serum. Holding : 1 Serum përqendruar për të ndriçuar një styling të valëzuar apo të qetë, duke i dhënë një të mbajë...
kadife përforcues - WELLA

kadife përforcues
WELLA

Tags • lagur LINE Një gamë e re e produkteve styling ndarë sipas niveleve të ndryshme të rrokje, nga butë për të vështirë, dhe strukturën sipas kohës së aplikimit ...

Tags • lagur LINE Një gamë e re e produkteve styling ndarë sipas niveleve të ndryshme të rrokje, nga butë për të vështirë, dhe strukturën sipas kohës së aplikimit ...
REMIX - WORLD DIFFUSION

REMIX
WORLD DIFFUSION

Linja për Styling Tags REMIX përbëhet nga 3 produkte themelore për të finalizuar hairstyles, të tilla si : Tags Designers REMIX SPRAY Një brez i ri llak që përmban vaj l...

Linja për Styling Tags REMIX përbëhet nga 3 produkte themelore për të finalizuar hairstyles, të tilla si : Tags Designers REMIX SPRAY Një brez i ri llak që përmban vaj l...
XTRO MBAROJNE - XTRO'

XTRO MBAROJNE
XTRO'

style=line-height:1.6em> ECO SPRAY - 10 x formula - Ultra fortë Nuk ka Hairspray gazit me fuqi të fortë e mbajtjes për hairstyles që kërkojnë styling ultra moderne dhe qa...

style=line-height:1.6em> ECO SPRAY - 10 x formula - Ultra fortë Nuk ka Hairspray gazit me fuqi të fortë e mbajtjes për hairstyles që kërkojnë styling ultra moderne dhe qa...
Hairspray shndrit , ekstra , serum bukuri - ZEROZERO39

Hairspray shndrit , ekstra , serum bukuri
ZEROZERO39

Tags flokeve Shine - llak ekologjike natyrore Volumizing polish Hairspray, ideale për krijimin e hairstyles të strukturuara. Mbështet të gjitha llojet e flokëve dhe është ...

Tags flokeve Shine - llak ekologjike natyrore Volumizing polish Hairspray, ideale për krijimin e hairstyles të strukturuara. Mbështet të gjitha llojet e flokëve dhe është ...

X