PRODUKTET ❤️ MAN- BOJë

.
2024

Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale
Produktet Man- bojë

PRODUCTS N°: 64
Lifestyle ITALIANE Për Burra - ALFAPARF

Lifestyle ITALIANE Për Burra
ALFAPARF

Tags kundër Fuqia e bimëve Stem Cells në kontrast flokët hedh lëng dukshëm. Rruga e re profesionale të trajtimeve të ndihmës e të bien për njeriun. Efikasiteti demonstru...

Tags kundër Fuqia e bimëve Stem Cells në kontrast flokët hedh lëng dukshëm. Rruga e re profesionale të trajtimeve të ndihmës e të bien për njeriun. Efikasiteti demonstru...
AMERICAN CREW - AMERICAN CREW

AMERICAN CREW
AMERICAN CREW

Tags: Një gamë të plotë për parandalimin e humbjes së flokëve të destinuara për njerëzit. Të gjitha prodhimet janë formuluar paketimin dhe një aromë që të plotësoj...

Tags: Një gamë të plotë për parandalimin e humbjes së flokëve të destinuara për njerëzit. Të gjitha prodhimet janë formuluar paketimin dhe një aromë që të plotësoj...
CLASSIC AMERICAN CREW - AMERICAN CREW

CLASSIC AMERICAN CREW
AMERICAN CREW

Tags Parandalimi i humbjes së flokëve për burrat. Tags 3 - NE - 1 shampo, kondicioner dhe dush xhel moisturizes, detangles dhe shton shkëlqejë në flokë. Mineralizes dhe zb...

Tags Parandalimi i humbjes së flokëve për burrat. Tags 3 - NE - 1 shampo, kondicioner dhe dush xhel moisturizes, detangles dhe shton shkëlqejë në flokë. Mineralizes dhe zb...
AMERICAN COLOR SISTEMI CREW - AMERICAN CREW

AMERICAN COLOR SISTEMI CREW
AMERICAN CREW

Një sistem të ri për mbulim për flokët natyrore të bardhë, një ton mbi ton ngjyra pa amoniak me 4 hije natyrore, shumë të shpejtë, me vetëm 5 minuta e instalimit. Tags...

Një sistem të ri për mbulim për flokët natyrore të bardhë, një ton mbi ton ngjyra pa amoniak me 4 hije natyrore, shumë të shpejtë, me vetëm 5 minuta e instalimit. Tags...
BROOKLYN'S BARBER SHOP - fytyrës - ARTWORK

BROOKLYN'S BARBER SHOP - fytyrës
ARTWORK

Tags: është një linjë e trajtimeve për kujdes të flokëve dhe përgatitjet kozmetike për mjekrës dhe të trupit, i cili rrjedh nga një berber profesionist për burrat. For...

Tags: është një linjë e trajtimeve për kujdes të flokëve dhe përgatitjet kozmetike për mjekrës dhe të trupit, i cili rrjedh nga një berber profesionist për burrat. For...
Flokeve TRUPI DHE TRAJTIMI - BARBER SHOP Brooklyn'S - ARTWORK

Flokeve TRUPI DHE TRAJTIMI - BARBER SHOP Brooklyn'S
ARTWORK

Tags NGA LOOK - përkufizimi i stilit Flokë dhe Trup SPORT Ajo pastron trupin dhe flokët duke respektuar fiziologji e lëkurës dhe të flokëve. Ndjenjë e menjëhershme e fre...

Tags NGA LOOK - përkufizimi i stilit Flokë dhe Trup SPORT Ajo pastron trupin dhe flokët duke respektuar fiziologji e lëkurës dhe të flokëve. Ndjenjë e menjëhershme e fre...
NJERËZIT : linjë të plotë e flokeve & Shave - ngjyrosje - CHARME & BEAUTY

NJERËZIT : linjë të plotë e flokeve & Shave - ngjyrosje
CHARME & BEAUTY

MEN : krem NGJYRA flokët 100 % amoniak falas me përbërës ushqyes aktiv Ngjyra e flokëve krem Panthenol , Keratin dhe kolagjenit Detare projektuar për universin mash...

MEN : krem NGJYRA flokët 100 % amoniak falas me përbërës ushqyes aktiv Ngjyra e flokëve krem Panthenol , Keratin dhe kolagjenit Detare projektuar për universin mash...
NJERËZIT : linjë të plotë e flokeve & Shave - CHARME & BEAUTY

NJERËZIT : linjë të plotë e flokeve & Shave
CHARME & BEAUTY

MEN : rruajtje krem INSTANT zbutës dhe anti - inflamator për lëkurë të butë dhe moisturized Krem Shave zbutës dhe anti - inflamator për lëkurë të butë dhe m...

MEN : rruajtje krem INSTANT zbutës dhe anti - inflamator për lëkurë të butë dhe moisturized Krem Shave zbutës dhe anti - inflamator për lëkurë të butë dhe m...
NJERËZIT : linjë të plotë e flokeve & Shave - CHARME & BEAUTY

NJERËZIT : linjë të plotë e flokeve & Shave
CHARME & BEAUTY

Tags RE - BILANCI shampo ICE Refreshing Neutral pastrues gjallërues dhe të freskëta të kokës. Falë formulimin e saj, ajo është veçanërisht i përshtatshëm në periudha...

Tags RE - BILANCI shampo ICE Refreshing Neutral pastrues gjallërues dhe të freskëta të kokës. Falë formulimin e saj, ajo është veçanërisht i përshtatshëm në periudha...
KERABOND : hidratues RISTRUKTURIMI - CHENICE

KERABOND : hidratues RISTRUKTURIMI
CHENICE

Moisturizing WASH - Shampo me liposomes Shampo të pasuruar me moisturisers , pronat film - formimin dhe të kondicionuar . Ajo hydrates lëkurën dhe flokët , duke i dhënë ...

Moisturizing WASH - Shampo me liposomes Shampo të pasuruar me moisturisers , pronat film - formimin dhe të kondicionuar . Ajo hydrates lëkurën dhe flokët , duke i dhënë ...
KERABOND : HUMBJA PARANDALIMI - CHENICE

KERABOND : HUMBJA PARANDALIMI
CHENICE

Mbretëror lahen Fall Liposomes pasuruar shampo me agjentë anti - bakteriale dhe vitamina F dhe PP për një mbrojtës dhe stimulimin e lëkurës . Ideal për përdorim t...

Mbretëror lahen Fall Liposomes pasuruar shampo me agjentë anti - bakteriale dhe vitamina F dhe PP për një mbrojtës dhe stimulimin e lëkurës . Ideal për përdorim t...
KERABOND : zbokth - CHENICE

KERABOND : zbokth
CHENICE

Synergy lahen rregullator shampo e sebum dhe zbokth Shampo me lipozomeve , pirottolamina dhe amino acid profilin komplekse , balancimin sebum , një zëvendësues në trajt...

Synergy lahen rregullator shampo e sebum dhe zbokth Shampo me lipozomeve , pirottolamina dhe amino acid profilin komplekse , balancimin sebum , një zëvendësues në trajt...
ELEMENTET 5 ' - DEMERAL

ELEMENTET 5 '
DEMERAL

Maskë elegante burrë me flokë të bardhë. Tags ELEMENTET është bërë për të fshehur në një njeri të bardhë me flokë të zgjuar dhe të papritur. 6 hije në të njëj...

Maskë elegante burrë me flokë të bardhë. Tags ELEMENTET është bërë për të fshehur në një njeri të bardhë me flokë të zgjuar dhe të papritur. 6 hije në të njëj...
LINE JACK DEAN - DENMAN

LINE JACK DEAN
DENMAN

Tags shampo trashje - shampo rinfoltente Një shampo të butë, ideal për flokët gjobë ose brishtë. Shton trupin dhe vëllimit rinfoltendo dhe forcimin e flokëve, me eukal...

Tags shampo trashje - shampo rinfoltente Një shampo të butë, ideal për flokët gjobë ose brishtë. Shton trupin dhe vëllimit rinfoltendo dhe forcimin e flokëve, me eukal...
SPORTIT - për flokët dhe trupin - ECHOSLINE

SPORTIT - për flokët dhe trupin
ECHOSLINE

Tags MAN - Homme - toning shampo DUSH Bazuar Panthenol dhe Vitamina E moisturizes dhe butësisht pastron flokët dhe trupin, rivendosjen forcë, tonin dhe vitalitet. Ideale pë...

Tags MAN - Homme - toning shampo DUSH Bazuar Panthenol dhe Vitamina E moisturizes dhe butësisht pastron flokët dhe trupin, rivendosjen forcë, tonin dhe vitalitet. Ideale pë...
PH PRO - EUGENE PERMA

PH PRO
EUGENE PERMA

shampo dhe serum bien parandalimin Ideale binom për meshkujt që duan të luftuar humbjen e flokëve ndërsa gjel i bën flokët serum më rezistente ngadalëson rënien pas vet...

shampo dhe serum bien parandalimin Ideale binom për meshkujt që duan të luftuar humbjen e flokëve ndërsa gjel i bën flokët serum më rezistente ngadalëson rënien pas vet...
E- MASHKULL - EVERLINE

E- MASHKULL
EVERLINE

Trajtimi dedikuar për Linja E - MASHKULL është i përkushtuar për kujdesin e trupit dhe të kujdesit të flokëve për burrat. Ajo është formuluar me ekstrakte natyrore dhe ...

Trajtimi dedikuar për Linja E - MASHKULL është i përkushtuar për kujdesin e trupit dhe të kujdesit të flokëve për burrat. Ajo është formuluar me ekstrakte natyrore dhe ...
FARMAGAN MEN flokeve COLOR Fluid - FARMAGAN

FARMAGAN MEN flokeve COLOR Fluid
FARMAGAN

Tags FHC MEN Fluid ofron një gamë të plotë të hije dhe lejon për të realizuar për t'u ngjyrosur në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë. Ajo garanton identitetin e një ef...

Tags FHC MEN Fluid ofron një gamë të plotë të hije dhe lejon për të realizuar për t'u ngjyrosur në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë. Ajo garanton identitetin e një ef...
NJERËZIT bioactive - FARMAGAN

NJERËZIT bioactive
FARMAGAN

Tags Rivitalizimi shampo flokët TONIFYING Shampo të butë, pasuruar me një përzierje të balancuar të vajrave thelbësore me toning dhe forcimin, mbron lëkurën dhe flokët...

Tags Rivitalizimi shampo flokët TONIFYING Shampo të butë, pasuruar me një përzierje të balancuar të vajrave thelbësore me toning dhe forcimin, mbron lëkurën dhe flokët...
Morphosis SPORT - FRAMESI

Morphosis SPORT
FRAMESI

Tags densifying trajtim për të Ai rafinuar trajtim për një efekt densifying që përbëhet nga : DITA shampo Infoltente shampo për përdorim të shpeshtë. Një formulë e...

Tags densifying trajtim për të Ai rafinuar trajtim për një efekt densifying që përbëhet nga : DITA shampo Infoltente shampo për përdorim të shpeshtë. Një formulë e...
DUALSENSES - për burrat - GOLDWELL

DUALSENSES - për burrat
GOLDWELL

Tags Shampo Flokësh dhe Trupi Shampori DUALSENSES për burrat, pastron dhe revitalizes lëkurën dheflokët gjithashtu vepron në lëkurë, në fakt, në sajë të formulës së...

Tags Shampo Flokësh dhe Trupi Shampori DUALSENSES për burrat, pastron dhe revitalizes lëkurën dheflokët gjithashtu vepron në lëkurë, në fakt, në sajë të formulës së...
DUALSENSES - për burrat - GOLDWELL

DUALSENSES - për burrat
GOLDWELL

Tags MEN Reshade maskë njeri elegante të bardhë me flokë në vetëm pesë minuta • maskë flokët elegante të bardhë në një mënyrë shumë të natyrshme, pa regrowth d...

Tags MEN Reshade maskë njeri elegante të bardhë me flokë në vetëm pesë minuta • maskë flokët elegante të bardhë në një mënyrë shumë të natyrshme, pa regrowth d...
SEWARD MEDITER flokeve TRAJTIMI - HELEN SEWARD

SEWARD MEDITER flokeve TRAJTIMI
HELEN SEWARD

Tags REFORCE_MEN specifike Shumë faktorë që ndikojnë në humbjen e flokëve : ndotës të mjedisit, vaskulare, metabolike, ushqimore dhe individë. Të parandaluar atë nga t...

Tags REFORCE_MEN specifike Shumë faktorë që ndikojnë në humbjen e flokëve : ndotës të mjedisit, vaskulare, metabolike, ushqimore dhe individë. Të parandaluar atë nga t...
BEACH GUM - ID HAIR PRODUCTS

BEACH GUM
ID HAIR PRODUCTS

Tags makarona fiksues Një fiksues paste, i dedikuar për klientelë mashkull, për të përcaktuargjeth më kapriçioz. Nga flokët kaçurrel padisiplinuar thatë dhe i dehidrat...

Tags makarona fiksues Një fiksues paste, i dedikuar për klientelë mashkull, për të përcaktuargjeth më kapriçioz. Nga flokët kaçurrel padisiplinuar thatë dhe i dehidrat...
INEBRYA MEN - INEBRYA

INEBRYA MEN
INEBRYA

Tags Kjo është vija specifike e trajtimeve profesionale për relaksim dhe mirëqenien e lëkurës, e flokëve dhe të përballet kushtuar krejtësisht për të meshkujve. Produkt...

Tags Kjo është vija specifike e trajtimeve profesionale për relaksim dhe mirëqenien e lëkurës, e flokëve dhe të përballet kushtuar krejtësisht për të meshkujve. Produkt...
INEBRYA MEN : FACE SPECIALE - FACE krem Shave - INEBRYA

INEBRYA MEN : FACE SPECIALE - FACE krem Shave
INEBRYA

Tags Aplikuara pas rroje, luan një freskuese efektiv dhe lehtësues. Aplikuar si një ushqen fytyrës krem dhe hidratet theksoi lëkurën nga agjentët e jashtëm. Ajo përthith s...

Tags Aplikuara pas rroje, luan një freskuese efektiv dhe lehtësues. Aplikuar si një ushqen fytyrës krem dhe hidratet theksoi lëkurën nga agjentët e jashtëm. Ajo përthith s...
Actyva kokës P FAKTORI - KEMON

Actyva kokës P FAKTORI
KEMON

Tags • Pasur në detoksifikimin, • një Hydrating intensive dhe ringjalljen e lëkurës • lë flokët i trashë, i butë dhe me shkëlqim pa e peshon atë •kokës, pastrohe...

Tags • Pasur në detoksifikimin, • një Hydrating intensive dhe ringjalljen e lëkurës • lë flokët i trashë, i butë dhe me shkëlqim pa e peshon atë •kokës, pastrohe...
Actyva P Faktori KIT MAN - KEMON

Actyva P Faktori KIT MAN
KEMON

Tags efikasitetin e provuar në Klinikën dermatologji në Universitetin e Bolonjës. Tags Actyva P Faktori locion E pasur me acide yndyrore me origjinë bimore, ekstrakte bimore...

Tags efikasitetin e provuar në Klinikën dermatologji në Universitetin e Bolonjës. Tags Actyva P Faktori locion E pasur me acide yndyrore me origjinë bimore, ekstrakte bimore...
Yo ngjyrosje Mus FAST - KEMON

Yo ngjyrosje Mus FAST
KEMON

Tags Formula e saj amoniakut pa rikthen dhe agjentët oxidizing në hairstyles me përqindjet e flokë të bardhë nga deri në 70%,ngjyra origjinale në një diskrete, të shpejt...

Tags Formula e saj amoniakut pa rikthen dhe agjentët oxidizing në hairstyles me përqindjet e flokë të bardhë nga deri në 70%,ngjyra origjinale në një diskrete, të shpejt...
FORCA E KAPITALIT - KERASTASE

FORCA E KAPITALIT
KERASTASE

Çështjet kryesore kapilarët e njerëzve janë :   - Humbja e flokeve : shpesh është për shkak të një arsye hormonal dhe është e lokalizuar në tempuj , maja e kokës dh...

Çështjet kryesore kapilarët e njerëzve janë :   - Humbja e flokeve : shpesh është për shkak të një arsye hormonal dhe është e lokalizuar në tempuj , maja e kokës dh...
CAPITAL FORCE Anti-Dandruff - KERASTASE

CAPITAL FORCE Anti-Dandruff
KERASTASE

Aksionit të antiricomparsa anti - zbokth gjetur 87% e meshkujve. Tags DITA shampo Dhe forcim veprim anti - zbokth. kuti : 250 shishe ml.Tags TRAJTIMI e rrënjë Activator V...

Aksionit të antiricomparsa anti - zbokth gjetur 87% e meshkujve. Tags DITA shampo Dhe forcim veprim anti - zbokth. kuti : 250 shishe ml.Tags TRAJTIMI e rrënjë Activator V...
CAPITAL FORCE ANTI - FAT dhe densifying - KERASTASE

CAPITAL FORCE ANTI - FAT dhe densifying
KERASTASE

Tags CAPITAL FORCE ANTI - FAT bazuar në acid amino derivativi 48h rezultat afatgjatë . Tags shampo DITA KAPITALIT Forcues Veprimi dhe anti - yndyrë . kuti : 250 shishe m...

Tags CAPITAL FORCE ANTI - FAT bazuar në acid amino derivativi 48h rezultat afatgjatë . Tags shampo DITA KAPITALIT Forcues Veprimi dhe anti - yndyrë . kuti : 250 shishe m...
FORCE CAPITAL Styling - KERASTASE

FORCE CAPITAL Styling
KERASTASE

Linja Tags Kerastase Homme është zgjeruar tani nga dy produkte të reja styling : RUBBER GEL ULTRAFISSANTE densifying dhe përforcues Varg paraqet një përgjigje të qartë dh...

Linja Tags Kerastase Homme është zgjeruar tani nga dy produkte të reja styling : RUBBER GEL ULTRAFISSANTE densifying dhe përforcues Varg paraqet një përgjigje të qartë dh...
COLOR MAN - KEUNE

COLOR MAN
KEUNE

Tags bojë të përhershme dhe activator Një amoniakut bojë të lirë,Rooibois, i cili mbron dhe ushqen për t'u ngjyrosur flokët. Në dispozicion në 6 hije, rezulton në 5 m...

Tags bojë të përhershme dhe activator Një amoniakut bojë të lirë,Rooibois, i cili mbron dhe ushqen për t'u ngjyrosur flokët. Në dispozicion në 6 hije, rezulton në 5 m...
LINE CARE MAN : trajtimi dhe styling për Të - KEUNE

LINE CARE MAN : trajtimi dhe styling për Të
KEUNE

Tags sherbet shampo Shampo me teknologji të përparuar. E pasur me minerale esenciale: kristalet shkëmbore dhe përbërësit natyrore si bambu, zhvillohet çdo riparim larë fi...

Tags sherbet shampo Shampo me teknologji të përparuar. E pasur me minerale esenciale: kristalet shkëmbore dhe përbërësit natyrore si bambu, zhvillohet çdo riparim larë fi...
L' Oréal Professionnel Homme - Tonique dhe COOL qartë - L OREAL

L' Oréal Professionnel Homme - Tonique dhe COOL qartë
L OREAL

Tags Tonique Shampo për flokë normal I jep forcë dhe vitalitet ditë pas dite. Teknologji Magnezi dhe polyphenols antioxidant forcon fibër dhe e mbron atë nga agresioni i ja...

Tags Tonique Shampo për flokë normal I jep forcë dhe vitalitet ditë pas dite. Teknologji Magnezi dhe polyphenols antioxidant forcon fibër dhe e mbron atë nga agresioni i ja...
L' Oreal Professionnel Homme Styling - L OREAL

L' Oreal Professionnel Homme Styling
L OREAL

- dylli Efekt shkëlqim. Përcaktimi i pastër. Prekje të butë. Paketa: 50 ml jar. - balte Efekt Matte. Fixing dhe kontrollin e fortë. Paketa: 50 ml jar. - MAT Efekt Matt...

- dylli Efekt shkëlqim. Përcaktimi i pastër. Prekje të butë. Paketa: 50 ml jar. - balte Efekt Matte. Fixing dhe kontrollin e fortë. Paketa: 50 ml jar. - MAT Efekt Matt...
L' Oreal Professionnel Homme - energic - L OREAL

L' Oreal Professionnel Homme - energic
L OREAL

Tags energic Shampo për flokë normal Forcon dhe i jep një ndjenjë e freski dhe vitalitet në flokë. Falë shoqata mes Mint Ice dhe xhensen, i jep freski dhe dinamizëm në f...

Tags energic Shampo për flokë normal Forcon dhe i jep një ndjenjë e freski dhe vitalitet në flokë. Falë shoqata mes Mint Ice dhe xhensen, i jep freski dhe dinamizëm në f...
L' Oreal Professionnel Homme - RENAXIL - L OREAL

L' Oreal Professionnel Homme - RENAXIL
L OREAL

Tags risi teknologjike për të luftuar humbjen e flokëve në 6 javë. (Test klinik i kryer mbi 130 njerëz). Kombinimi i dy patentave L'Oreal, vjenanti - rënia dedikuar njeri i ...

Tags risi teknologjike për të luftuar humbjen e flokëve në 6 javë. (Test klinik i kryer mbi 130 njerëz). Kombinimi i dy patentave L'Oreal, vjenanti - rënia dedikuar njeri i ...
L' Oréal Professionnel Homme - COVER 5' - L OREAL

L' Oréal Professionnel Homme - COVER 5'
L OREAL

ton në ngjyrë ton pa amoniak COVER 5 maskë flokët të bardhë në vetëm 5 minuta me një rezultat të mirë për një efekt natyral dhe kripë dhe piper reloaded. Ajo nuk ka ...

ton në ngjyrë ton pa amoniak COVER 5 maskë flokët të bardhë në vetëm 5 minuta me një rezultat të mirë për një efekt natyral dhe kripë dhe piper reloaded. Ajo nuk ka ...
L' Oreal Professionnel Homme - FIBERBOOST dhe Krem FIBERFUEL - L OREAL

L' Oreal Professionnel Homme - FIBERBOOST dhe Krem FIBERFUEL
L OREAL

shampo FIBERBOOST Densifying shampo për flokët gjobë me bazë brenda- Cylane dhe Guarana. Molekula zgjeron brenda fibra për ta plotësuar atë. Lëkura është më e dendur,...

shampo FIBERBOOST Densifying shampo për flokët gjobë me bazë brenda- Cylane dhe Guarana. Molekula zgjeron brenda fibra për ta plotësuar atë. Lëkura është më e dendur,...
Methode Pour Homme - LA BIOSTHETIQUE

Methode Pour Homme
LA BIOSTHETIQUE

dush xhel flokët trupit GEL dush është një dush xhel për burrat të cilat në kontakt me ujin bëhet një shkumë aktive që eliminon toksina dhe qelizat e vdekura nga lëkur...

dush xhel flokët trupit GEL dush është një dush xhel për burrat të cilat në kontakt me ujin bëhet një shkumë aktive që eliminon toksina dhe qelizat e vdekura nga lëkur...
LISAP MAN COLOR - LISAP

LISAP MAN COLOR
LISAP

style=font-size:13px; line-height:1.6em> 100 % amoniakut lirë, i projektuar veçanërisht për njeriun modern. Tags LISAP MAN COLOR : - Mbron dhe ka një anti-plakje të fibë...

style=font-size:13px; line-height:1.6em> 100 % amoniakut lirë, i projektuar veçanërisht për njeriun modern. Tags LISAP MAN COLOR : - Mbron dhe ka një anti-plakje të fibë...
Anagen : SHTOJCË E RRITJES - NAPURA

Anagen : SHTOJCË E RRITJES
NAPURA

Trajtimi Ekskluzive i projektuar veçanërisht për të integruar ciklin e jetës së flokëve. Varg është formuluar me një faktor të veçantë rritjes :.Bifigen Redox ®, zhv...

Trajtimi Ekskluzive i projektuar veçanërisht për të integruar ciklin e jetës së flokëve. Varg është formuluar me një faktor të veçantë rritjes :.Bifigen Redox ®, zhv...
P | 0 Anagen Patch - NAPURA

P | 0 Anagen Patch
NAPURA

Tags patch inovative kozmetike, e kombinuar me produkte të përditshme në Anagen. Patch është një aplikim i thjeshtë që ju lejon për të mbështetur një teknikë moderne l...

Tags patch inovative kozmetike, e kombinuar me produkte të përditshme në Anagen. Patch është një aplikim i thjeshtë që ju lejon për të mbështetur një teknikë moderne l...
NYCEMAN - NYCE

NYCEMAN
NYCE

Një linjë e kozmetikës multifunksionale, kushtuar njeriut që i pëlqen të kujdeset për veten e tyre. Linja NYCEMAN është krijuar për kujdesin e fytyrës dhe flokët dhe p...

Një linjë e kozmetikës multifunksionale, kushtuar njeriut që i pëlqen të kujdeset për veten e tyre. Linja NYCEMAN është krijuar për kujdesin e fytyrës dhe flokët dhe p...
Mitch M - PAUL MITCHELL

Mitch M
PAUL MITCHELL

Linja styling dhe e mbarimit të përkushtuar atij DYFISHTE hitter Një shampo dhe kondicioner 2 në 1, e lirë e sulfateve që lan dhe detangles flokët pa e peshon atë, për...

Linja styling dhe e mbarimit të përkushtuar atij DYFISHTE hitter Një shampo dhe kondicioner 2 në 1, e lirë e sulfateve që lan dhe detangles flokët pa e peshon atë, për...
NACRÈO MAN - Linja me ekstraktet e zi perla - PRECIOUS HAIR

NACRÈO MAN - Linja me ekstraktet e zi perla
PRECIOUS HAIR

Tags NACRÈO MAN është vija e parë e plotë e ngjyrosur flokët Precious kushtuar krejtësisht për të meshkujve. Features : Tags • Teknologji inovative dhe ekskluzive Tags ...

Tags NACRÈO MAN është vija e parë e plotë e ngjyrosur flokët Precious kushtuar krejtësisht për të meshkujve. Features : Tags • Teknologji inovative dhe ekskluzive Tags ...
NACRÈO MAN - krem NGJYRA - PRECIOUS HAIR

NACRÈO MAN - krem NGJYRA
PRECIOUS HAIR

oksidimi tretësirë ​​në formulimin me ekstrakte natyrore, pa amoniak, pa p - fenilediammina dhe pa Resorcinol, lejon për të rregulloj intensitetin dhe kohëzgjatjen e tra...

oksidimi tretësirë ​​në formulimin me ekstrakte natyrore, pa amoniak, pa p - fenilediammina dhe pa Resorcinol, lejon për të rregulloj intensitetin dhe kohëzgjatjen e tra...
NACRÈO MAN - balsame dhe shampo - PRECIOUS HAIR

NACRÈO MAN - balsame dhe shampo
PRECIOUS HAIR

Tags NGJYRA Balsam Tags - duke theksuar rindërtimin Bruno - Balsam ASH bjonde duke theksuar rindërtimin Tags bazuar në përbërësit natyral, Ngjyra balsam është highlight...

Tags NGJYRA Balsam Tags - duke theksuar rindërtimin Bruno - Balsam ASH bjonde duke theksuar rindërtimin Tags bazuar në përbërësit natyral, Ngjyra balsam është highlight...
NACRÈO MAN - PEARL BLACK dhe SILVER GEL - PRECIOUS HAIR

NACRÈO MAN - PEARL BLACK dhe SILVER GEL
PRECIOUS HAIR

Tags PEARL BLACK GEL xhel modelimit Tags modelimit xhel me ekstraktet e zi margaritar. Maskë flokët të bardhë në një mënyrë të natyrshme, pa i dhënë perceptimin e një...

Tags PEARL BLACK GEL xhel modelimit Tags modelimit xhel me ekstraktet e zi margaritar. Maskë flokët të bardhë në një mënyrë të natyrshme, pa i dhënë perceptimin e një...
stilues për burra - REDKEN

stilues për burra
REDKEN

Tags Stand VËSHTIRË Gel që ofron kontroll maksimale në një pozicion për të krijuar forma të qarta dhe të sakta me përkufizimin maksimale dhe të shkëlqejë. Bono jonik...

Tags Stand VËSHTIRË Gel që ofron kontroll maksimale në një pozicion për të krijuar forma të qarta dhe të sakta me përkufizimin maksimale dhe të shkëlqejë. Bono jonik...
NJERËZIT Kujdesi për lëkurën - REDKEN

NJERËZIT Kujdesi për lëkurën
REDKEN

Spice CLEAN shampo 2 në 1 Shampo dhe Kondicioner, për të dhënë kondicionuar thellë dhe manageability për flokët dhe ribalancim kokës. Ajo stimulon shqisat dhe invigorat...

Spice CLEAN shampo 2 në 1 Shampo dhe Kondicioner, për të dhënë kondicionuar thellë dhe manageability për flokët dhe ribalancim kokës. Ajo stimulon shqisat dhe invigorat...
PËR NJERËZIT : COLOR camo - REDKEN

PËR NJERËZIT : COLOR camo
REDKEN

Tags riformulohet për të përmirësuar kohën e procesit për mes dhe hije të lehta dhe të ngjyrave të ftohtë,i ri maskë COLOR camo në 5 minuta të njëjtën sasi e flokëv...

Tags riformulohet për të përmirësuar kohën e procesit për mes dhe hije të lehta dhe të ngjyrave të ftohtë,i ri maskë COLOR camo në 5 minuta të njëjtën sasi e flokëv...
LINE Homme - Fall - SALERM

LINE Homme - Fall
SALERM

Tags Salerm Kozmetikë Homme ka krijuar një linjë të veçantë për të luftuar dhe për të parandaluar humbjen e flokëve. Tags Controle prapambetje shampo locion 1 + 2 Traj...

Tags Salerm Kozmetikë Homme ka krijuar një linjë të veçantë për të luftuar dhe për të parandaluar humbjen e flokëve. Tags Controle prapambetje shampo locion 1 + 2 Traj...
LINE Homme - shampoos - SALERM

LINE Homme - shampoos
SALERM

Tags Salerm Kozmetikë Homme është një linjë e burrave, i projektuar veçanërisht për burrat e sotme. Një gamë të plotë të produkteve kozmetike të dizajnuara për të s...

Tags Salerm Kozmetikë Homme është një linjë e burrave, i projektuar veçanërisht për burrat e sotme. Një gamë të plotë të produkteve kozmetike të dizajnuara për të s...
Produkte styling - LINE Homme - SALERM

Produkte styling - LINE Homme
SALERM

Tags Disa produkte styling për burrat, të krijuara nga Salerm Kozmetikë, të ndryshme në cilësi dhe ngushtësi. Tags Fixing GEL Memoire Styling Product & përfundojë me nj...

Tags Disa produkte styling për burrat, të krijuara nga Salerm Kozmetikë, të ndryshme në cilësi dhe ngushtësi. Tags Fixing GEL Memoire Styling Product & përfundojë me nj...
3D Mension - shampo - SCHWARZKOPF

3D Mension - shampo
SCHWARZKOPF

Një 3 në 1 produkt për burrat. Designed për të larë flokët tuaj dhe në të njëjtën kohë stimuluese kokës me kujdes duke e trajtuar rrënjë për forcimin e flokëve. T...

Një 3 në 1 produkt për burrat. Designed për të larë flokët tuaj dhe në të njëjtën kohë stimuluese kokës me kujdes duke e trajtuar rrënjë për forcimin e flokëve. T...
3D Mension - styling dhe e mbarimit - SCHWARZKOPF

3D Mension - styling dhe e mbarimit
SCHWARZKOPF

xhel dhe fi linjë nishing e 3D Mension Schwarzkopf Professional njeri përbëhet nga : Tags • GEL mbajtur të fortë : ndreqim flokët e saj pa vajosh ashtu dhe pa asnjë saj...

xhel dhe fi linjë nishing e 3D Mension Schwarzkopf Professional njeri përbëhet nga : Tags • GEL mbajtur të fortë : ndreqim flokët e saj pa vajosh ashtu dhe pa asnjë saj...
KRYETARI krevat PËR NJERËZIT - TIGI HAIRCARE

KRYETARI krevat PËR NJERËZIT
TIGI HAIRCARE

Tags CLEAN UP DITA shampo Shampo ditore Tags shampo për përdorim të përditshëm për të pastruar, zbutur dhe moisturize flokët tuaj. Provuar klinikisht për të lënë kok...

Tags CLEAN UP DITA shampo Shampo ditore Tags shampo për përdorim të përditshëm për të pastruar, zbutur dhe moisturize flokët tuaj. Provuar klinikisht për të lënë kok...
MAXXIMUN - WELLA

MAXXIMUN
WELLA

Tags MAXXIMUN shampo shampo për të përforcuar veprim Pastron të thellë dhe ndihmon në forcimin e flokëve. Ai përmban kafeinë, e cila optimizes funksionet e kokës. Pë...

Tags MAXXIMUN shampo shampo për të përforcuar veprim Pastron të thellë dhe ndihmon në forcimin e flokëve. Ai përmban kafeinë, e cila optimizes funksionet e kokës. Pë...
PROFESIONAL SISTEMI - PS - WELLA

PROFESIONAL SISTEMI - PS
WELLA

Tags JUST MEN Pigment Mus - ton - on - ton Për një të shpejtë touch - up dhe pigment natyral ngjyra mus flokëve të shpejtë me një aplikim të shpejtë dhe të thjeshtë. ...

Tags JUST MEN Pigment Mus - ton - on - ton Për një të shpejtë touch - up dhe pigment natyral ngjyra mus flokëve të shpejtë me një aplikim të shpejtë dhe të thjeshtë. ...
PROFESIONAL SISTEMI - PS - WELLA

PROFESIONAL SISTEMI - PS
WELLA

Tags JUST MEN - NËN - 00 Një styling dedikuar linjë që më soothes lëkurën dhe rigjallëron. pelte tonik Xhel Energizing tonik. Jep hydration optimale dhe vitalitet të ...

Tags JUST MEN - NËN - 00 Një styling dedikuar linjë që më soothes lëkurën dhe rigjallëron. pelte tonik Xhel Energizing tonik. Jep hydration optimale dhe vitalitet të ...
5 YJET - Tonic artic - XTRO'

5 YJET - Tonic artic
XTRO'

Panthenol mineralizing trajtim multiactive bazuar - Canfora - mente është e rekomanduar veçanërisht pas tendosje fizike të tilla si aktivitetet e shpeshta dhe të vazhdueshme...

Panthenol mineralizing trajtim multiactive bazuar - Canfora - mente është e rekomanduar veçanërisht pas tendosje fizike të tilla si aktivitetet e shpeshta dhe të vazhdueshme...

X